MHP il Genel Meclis üyesi Atalay Karahan Niksar’da tarımda marka köyler olmalı diyerek düşüncelerini paylaştı.Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis üyesi Atalay Karahan, Niksar Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ziraat Odasının destek ve teşvikleriyle tarımda marka köylerin olacağını ifade etti.

Atalay Karahan ” üzüm üretiminde Ladik, Boğama;  üzüm yaprağında Hüseyingazi; dutta Osmaniye, Akıncı; kirazda Şeyhler; cevizde Serenli, Hüseyingazi; kestanede Derebağ, Şeyhler; zeytinde Huruçayı, Herkümbet, Ceğ; mercimek ve nohutta Çalca, Çatak, Kuyucak, Ardıçlı; silaj ve mısırda Haydarbey, Dönekse, Şadoğlu, Çengelli; her türlü sebzede Leys, Tamlar, Şahinli, ova köyleri; patates ve soğanda Ayva, Kiracı, Hüseyingazi, Gürçeşme, Mahmudiye, Günebakan; fasulyede günebakan; kuru fasulyede Kapıağzı; ayçiçeğinde Herkümbet, Boğama, Gürçeşme; her türlü hububatta kırsal kesim köylerimiz tarımda marka olmalıdır.
Tüm muhtarlarımızın öncü olmaladır. Köylerimizin marka ürünler yetiştirmelerini bekleriz. Çiftçilerimizi teşvik edin marka üründe birincilik sizin köyün olsun. Çiftçi kardeşim ürünün bol olsun. Kazancın bol olsun. Allah’ın selamı bereketi üzerinize olsun.” diyerek tarımda ürünlerinde hangi köylerin marka olması gerektiğini ifade etti.