NİKSAR’DA TARIM KREDİ MARKET HİZMETE AÇILDI.

NİKSAR’DA TARIM KREDİ MARKET 07 OCAK 2022 TARİHİNDE AÇILARAK HİZMETE BAŞLADI.

NİKSAR’DA TARIM KREDİ MARKET Kireç köprü mevkii Vakıf İş Merkezi yanı, ONUR BETON karşısında tüm market ürünlerinin satışına başladı.

TARIM KREDİ MARKET açılması ile birlikte Niksar halkı alternatif ürünleri alabilmek için marketi ziyaret ederek fiyatları inceledikleri ve inceleme sonunda ürün kalitesinin iyi oluşu, satışı yapılan ürünlerin YERLİ  ve MİLLİ ürünlerden oluşu dikkat çekiyor.

TARIM KREDİ MARKET mağazasında en çok dikkat çeken ürünlerin YERLİ VE MİLLİ oluşu aynı zamanda Niksar’da hiçbir markette bulunmayan ve kimyasal madde bulunmayan TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDEN ETİ MADEN VE ETİ BOR ürünlerinin çeşitlerinin satışa sunulması, çevre kirliğinin olmamasına katkı sağlaması bakımından ilgi görüyor.

NİKSAR’DA TARIM KREDİ MARKET’in açılması ile birlikte halkın daha kaliteli ve daha uygun fiyatların oluşması bekleniyor.

Niksar’da alternatif ürünlerin kaliteli ve hesaplı satışına katkı sağlamak bakımından bunda sonraki dönemlerde Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri haftanın belli zamanlarında NİKSAR’DA TARIM KREDİ MARKET ile diğer Marketlerdeki fiyatları yayınlama  kararı alması halkın alış veriş yaparken önemli katkılar sağlayacağı düşünülüyor.