Niksar’da 7 yıldır çiçek satışı ve birçok kutlama, Düğün-Nişan-Sünnet düğünü organizesi yapan  faaliyet gösteren CENNET ÇİÇEK evi Burak Balcı, Harun Dönmez HAPPY EVENTS (Organizasyon Evi) adı ile Niksar halkına yeni bir işyeri ile hizmet vermeye başladı.

Açılış Kuranı Kerim okunarak başladı, daha sonra Niksar belediye Başkanı Özdilek Özcan yeni açılan işyeri açılışı öncesinde hayırlı olsun dileklerini iletti, Özcan; Burak kardeşimi ve Harun kardeşimi kutluyorum, daha önce yaptıkları işyerine yeni bir iş yeri açarak şehrimize farklı bir hizmetin gelmesini sağladılar, başarılar dilerim” dedi. Başkan Özcan’ın konuşmasından sonra Niksar ilçe Müftüsü İlhami şahin dua yaptı ve açılış gerçekleşti.

Açılışa  Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar ilçe Müftüsü İlhami Şahin, İl Genel meclisi üyesi Sadullah Karataş, AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda vatandaş katılarak iş yeri sahipleri   Burak Balcı ve Harun Dönmez i tebrik ederek hayırlı kazançlar temennisin de bulundular. Açılıştan sonra  iş yerini gezen Başkan Özcan ve davetliler iş yerinde sohbet yaptılar çalışmalar hakkında  bilgi alarak bir süre sohbet ettiler.