Niksar Ticaret ve Sanayi Odası  ile Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında protokol imzalandı.

Niksar Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen imza törenine Kuveyt Türk Katılım Bankası Tokat Şube Müdürü Adil Yücel Genç, Niksar TSO Başkanı Mahmut Bülent Aybak katıldı. Törende konuşan Kuveyt Türk Katılım Bankası Tokat Şube Müdürü Adil Yücel Genç, “Bu protokol ile odamıza bağlı işletmelere Bankacılık işlemlerinde kolaylık hem de bankamızın sunduğu ürün ve hizmetlerdeki ücretlerde de indirim desteği vermiş olacağız. Başkanımız Mahmut Bülent Aybak beyin öncülüğünde Niksar Ticaret ve Sanayi Odasına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Niksar TSO Başkanı Mahmut Bülent Aybak ise, ” Yapılan protokol anlaşmasıyla özellikle kredi anlamında firmalarımıza bankamız gerekli her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etmişlerdir. İnşallah bu protokol anlaşmasından sonra firmaların daha rahat bir nefes alacaklarını ümit ediyor, yapılan anlaşmanın odamıza, firmalarımıza ve bankamıza tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum ” diye konuştu.

Protokol kapsamında belirlenen özel koşullar ile nakdi ve gayri nakdi Ticari Kredi kullandırılmasına ve diğer bankacılık hizmetlerini uygun şartlarda sunmasına ilişkin usul ve esasların düzenlenmesidir.

NİKSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ İÇİN;

 

  • Business Plus şirket kartlarından herhangi bir aidat alınmayacaktır.
  • İlk verilecek 20 yaprak çek karnesinden ücret alınmayacaktır ( vergi hariç )
  • Tahsile alınan ilk 30 çekten, çek tahsil ücreti alınmayacaktır,
  • Katılım fonu hesapları kar paylaşım oranlarında, banka tarafından uygulanan TL paylaşım havuzundan ilk 3 ay +2 puan artış sağlanacaktır,
  • İlk kredi kullanımında banka tarafından uygulanan güncel fiyatlardan 5 puan indirim sağlanacaktır,
  • Kiralık kasalarda depozito ücreti alınmayacaktır,
  • ÜYELERE özel pos fiyatlaması yapılacaktır, (Bloke gün sayısı ve/veya komisyon)
  • Kuveyt Türk’te; tüm müşterilerimizden; tahsis, internet ve mobil şubeden eft-havale ve hesap işletim ücreti alınmamaktadır.