Uzun yıllar yokluğu çekilen Niksar OSB de Kreş hizmeti başlıyor.

Niksar Organize Sanayi Bölgesinde önemli bir ihtiyaç olan Kreş hizmeti yakında başlıyor.

OSB de çalışan bayanların en büyük ihtiyaçları içinde olan Kreş binası yapıldı son rutuşlar yapılmasından sonra hizmete başlayacağı ifade edildi.

OSB lerde çalışan bayanların en büyük ihtiyaç olarak gördükleri Kreş binası ile birlikte OSB Cami inşaatı da devam ediyor.

OSB de çalışan bayanlar her fırsatta yetkililerden “çocuklarımız için Kreş hizmetinin verilmesini istiyoruz, çocuklarımıza bakan kimse yok, o nedenle çalışma imkanımız elimizden gidiyor” diyerek düşüncelerini dile getiriyorlardı.

Niksar OSB deki işletme sahipleri de her fırsatta yetkililerde; işletmelerimizde çalışan bayan personellerimizi bekar iken alıyoruz, işletmelerde işi öğrendikten sonra ilerleyen süreçte evlilikler başlıyor, evlenip çocuk sahibi olan yetişmiş bayanlarımız OSB de çocuklarına bakan Kreş hizmeti olmadığı için işten ayrılmak zorunda kalıyorlardı, inşallah açılacak olan Kreş  hizmeti artık yetişen bayanlar için önemli bir ihtiyacın karşılanmasına vesile olacak, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diyerek düşüncelerini dile getirdiler.