Niksar kaymakamı İlhami Doğan “2022 yılında; Covit-19 salgınının etkilerinden tamamen kurtularak daha sağlıklı bir sosyal ortam oluşturmak, sektörel bazda Niksar olarak üretim ve ihracat potansiyelimizi artırarak tarım, sanayi, turizmde hedef ve üretimlerimizi daha ileriye taşımak; eğitim ve sporda genç nüfusumuzun doğru yöne kanalize edildiği genç dostu bir ortama sahip olmak, daha huzurlu, her alanda daha başarılı, adından daha çok söz ettiren bir ilçe olmak noktasında hedeflerimize ulaşmak olacaktır.

Bu minvalde toplumun tüm kesimleri ile birlikte aynı bakış açısı ve sinerji içerisinde hareket edecek, birlik ve dayanışma hasletlerimizi daha da geliştirmeye gayret edeceğiz. Şehrimizi ön plana çıkaran özgün vasıflarımızı daha da geliştirerek ve her şeyden önce insan kaynağımızı daha vasıflı hale getirerek bütün bu hedeflerimizi ortak akıl ve elbirliğiyle gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz.

2022 yılının İlçemize, Ülkemiz ve tüm dünya için barış, kardeşlik ve huzur ortamının arttığı, sıkıntıların sona erdiği bir yıl olmasını temenni ediyorum. Özellikle her anlamda ve her alanda dünyaya örnek olan, farklı ve değerler üstü medeniyet tasavvuru ve yönetim anlayışıyla dünyanın neresinde olursa olsun ihtiyaç sahibi herkese şefkat ve merhamet elini uzatan, bütün insanlığa çok büyük değerler katan ve katkılar sunan bu güzel Ülkemizin daha da gelişerek dünyada hedeflediği ve hak ettiği yere gelmesi en büyük arzumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatan uğruna canını ortaya koyan tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, yeni yılın her türlü sıkıntılardan uzak, huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm Niksar’lı hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.