Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Niksar Kaymamı İlhami Doğan yayınladığı mesajda, Manevi ve milli günlerimiz, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının yerleştiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel fırsat zamanlarıdır. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özelikle kritik süreçlerden geçtiğimiz bu pandemi günlerinde sorumluluklarımızı daha dikkatli bir şekilde irdelememize vesile kılınmalıdır.

Birçok konuda bölgesine önder ve örnek olan Niksar’lı Hemşehrilerimizin, bu bayramda da fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı, gazilerimizi,  şehit yakınlarımızı ve yetiştirme yurtlarında kalan yavrularımızı yalnız bırakmayacaklarına, pandemi nedeniyle uzaktan kutlama ve bayramlaşma yapacaklarına yürekten inanıyorum. Çünkü onlara, bu hayatta yalnız olmadıklarını hissettirmek, anne, baba ya da çocuk sevgisini tekrar ve bayram sıcaklığında yaşatmak hepimiz için bir insanlık görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Niksar’lı Hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’dedi.