Niksar Kaymakamlığı görevine atanan İlhami Doğan Gazetemizi ziyaret etti.

Kısa süre içinde, başta kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve çalışanları ile STK temsilcileri olmak üzere Niksarlıların tanıştığı ve sevdikleri Kaymakam İlhami Doğan kendisini ziyaret edip “Hoş Geldiniz” diyen kişi ve kurumları iadeyi ziyarette bulunuyor.

Gazetemiz Sahibi Cemalettin Bilgin ile sohbet eden Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’’ Niksar’a atandığımızdan bu yana birçok çalışmaya imza attık tarım alanında yapmış olduğumuz toplantılar meyvesini vermeye başladı. Sizler de Niksar’ın gelişmesi ve Vatandaşlarımızın daha güzel daha yaşanabilir bir şehirde yaşamaları için basın olarak yazılarınız ve toplantılarımız da sunduğunuz fikirlerle büyük katkılar sağladınız. Sizlere ve çalışanlarınıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan ziyaretleri içinde Niksar’ın bütün köy ve kasabalarını da ziyaret ederek bölgedeki vatandaşlarla tanışmayı ve dertlerini dinleyerek çözümler bulmaya devam ediyor.

Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek’’ Niksar Tarihi, Doğası ve Tarıma elverişli arazileriyle bölgemizde eşi olmayan bir şehirdir. Bizler de Niksar’ın Tarım, Hayvancılık ve Sanayi alanında bölgede cazibe merkezi olması için çalışıyoruz. Sizlerin de bu gayrette olduğunuzu görmek bizleri daha çok mutlu ediyor’’ dedi.

Gazetemiz Sahibi Cemalettin Bilgin ile Niksar Kaymakamı İlhami Doğan bir süre daha sohbet ettikten sonra Kaymakam Doğan ziyaretlerine devam etmek üzere Gazetemizden ayrıldı.