NİKSAR GÖKÇELİ KASABASINDA HİZMET ATAĞI

Niksar Gökçeli kasabası belediye

Niksar Gökçeli kasabası belediye başkanlığı kazandıktan sonra belden  kalkınması ve güzelleşmesi için güzel çalışmalar yapan Mustafa Koyuncu kısa sürede halkın taktirini yaptığı hizmetlerle kazandı.

Niksar Gökçeli kasabası belediye başkanı Mustafa Koyuncu okullar açılmadan Üniversite öğrenimi göre 28 öğrenciye kayıt parası olarak 500 er TL yardım yapmış, öğrencilerin eğitimleri süresince yine burs ücreti ödenmesi için çalışmaların devam ettiği ifade edilmiştir.

Gökçeli belediye başkan Mustafa Koyuncu yapılan çalışalar hakkında şunları ifade etmiştir; “Çocuklarımız geleceğimizin mihenk taşları. Onların eğitimleri bu noktada çok önemlidir. Çocuklarımıza verdiğimiz eğitim ne kadar kaliteli olursa, ülkemizin geleceğine dair o kadar emin adımlarla yürümüş oluruz. Gökçeli Belediyesi olarak Üniversiteyi kazanan gençlerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Vermiş olduğumuz 500 Lira’lık destek bir nebze ihtiyaçlarına merhem olur inşallah” diyerek  öğrencilerle sohbet yapmıştır.

Gökçeli belediye başkanı Mustafa Koyuncu seçimlerin  bitmesi ile birlikte hizmetlere devam ediyor, Yakınca mahallesindeki İçme Suyu, kanalizasyon sıkıntılarından sonra Asvalt çalışmasına da başlanmış kısa zaman içinde  halkın hizmetine sunulmuş olacak, başkan Koyuncu;  “Yakınca Mahallemizin Asfalt çalışmaları başlamıştır, halkımıza hayırlı olsun” diyerek çalışmaları yerinde takip etmektedir.

Başkan Koyuncu Gökçeli kasabasını içinde bulunan baz evleri istimlak ederek kasaba içinde önemli bir meydan çalışması yapılma çalışmalarının da devam ettiğini, kısa zamanda meydan çalışmasının başlayıp tamamlanacağını ifade etmiştir.