Niksar Devlet Hastanesinde uzun zamandır açık olan Doktor kadrosu son yapılan atama ile kapanmış olacak.

Niksar Devlet Hastanesine 94 . dönem DHY İle Niksar Devlet Hastanesine 16 Pratisyen Hekim, Acil Tıp Uzmanı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Radyoloji Uzmanı ve Tıbbi Biyokimya Uzmanı atamaları için kadro tahsisi yapılmıştır.

Yeni atamaların yapılması ile Niksar ve bölge halkı daha sağlıklı hizmet alacağı için memnuniyetlerini dile getirerek yetkililere ve AK Parti Tokat Milletvekilleri, Yusuf Beyazıt, Özlem Zengin ve Mustafa Aslan’a teşekkür mesajları gönderdikleri ifade edildi.

Niksar Devlet Hastanesine yapılan atamalardan sonra bölge halkı teşekkür ederken, az sayıda olsa açık olan diğer branşlardaki Doktor açığının da bir sonraki dönemde kapanması dileklerini iletiyorlar.

Niksar halkının ortak düşüncesi; “ Sağlık Bakanı ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile AK Parti Tokat Milletvekillerimize çok teşekkür ediyoruz, Pandeminin sıkıntılı olduğu bir dönemde Niksar Devlet Hastanesine yapılan atamalar bizleri son derece mutlu etmiştir, katkı sağlayan herkesten Allah razı olsun” diyerek yapılan hizmet karşısında mutlu olan Niksar halkı görülüyor.