Niksar Cumhuriyet Savcısı Ayşe Özkan Kaynar Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.

Niksar Cumhuriyet Savcısı Ayşe Özkan Kaynar Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin Savcı Özkan’ı karşıladı “hoş geldiniz Savcım” diyerek sohbet yaptılar Bilgin; ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim, yeni görev yerinizde başarılar dilerin Erzincan ilimiz güzel iller arasında, zaten komşu ilimiz” dedi.

Niksar Cumhuriyet Savcısı Ayşe Özkan Kaynar Niksar’da iki yıl görev yaptığını Niksar’ı sevdiğini görev gereği başka şehirlere atama yapıldığını dile getirdi, Özkan; “Cemalettin bey Niksar’da çok şükür huzurlu bir şekilde görev yaptık şimdi Erzincan ili Kemah ilçesine atamam gerçekleşti, sizleri tanımaktan memnun olduğumu ifade etmek isterim, görev yaptığım süre içinde Niksar halkından memnun oldum, ilçemizde çok olay olmuş olsa da, insanları devletine ve devlet yetkililerine saygılı, görev yaptığımız yerlerde hiç olay olmasın isteriz ama, hayatın akışı içinde olaylar maalesef oluyor,  sizler babanızdan almış olduğunuz görevi başarılı bir şekilde devam ettiriyorsunuz, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim, hakkınızı helal ediniz” dedi.

Bilgin’de; “Savcım Allah sizlerden razı olsun Niksar güzel bir şehir, elimizden geldiğince milletimize ve devletimize faydalı olmaya çalışıyoruz, sizlerde hakkınızı helal ediniz, bundan sonraki görevlerinizde ve görev yerlerinizde başarılar dilerim yolunuz açık olsun” dedi.

Niksar Cumhuriyet Savcısı Ayşe Özkan Kaynar Niksar’da iki yıl görev yaptıktan sonra Erzincan Kemaliye ilçesine atandı. Özkan ve Bilgin bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazete çalışanları ile de vedalaşarak gazeteden ayrıldı.