Niksar Belediyesi AŞ Evi her gün 400 kişiye sıcak Yemek veriyor.

Niksar Belediyesi Aş Evi günlük 400 kişiye sıcak yemek dağıtımını servis araçları ile yaparken, bazı mağdur insanlarda Aş Evine gelerek günlük yemeklerini ve ekmeklerini alarak hayatlarına devam ediyorlar.

Niksar Belediyesi Aş Evinde çok az olmak kaydıyla birkaç mağdur insan AŞ Evine gelerek yemeklerini sabah saatlerinde yiyerek gidiyor.

Niksar Belediyesi Aş Evi, belediyenin imkanları içinde hizmet verirken, hayır sever insanların önemli destekleri ile belediyenin ekonomisine katkı sağlayarak Kurban Bayramında kestikleri kurbanları Aş Evine vererek hayırlarına devam etmiş oluyor.

Niksar Belediyesi Aş Evi ne ayrıca adaklık kurban kesen insanlarında desteklerinin olduğu, yine hayır sever vatandaşlar yapmak istedikleri hayırları ayni ve nakdi olarak Aş evine bağışlayarak fakir ve gariplerin sıcak yemek yemelerine vesile oluyor.

Hayır sever vatandaşlar, yapacakları bağışları Aş Evi yetkililerine telefon açarak bildirlemeleri sonucu kısa zamanda kendilerinin düşünceleri doğrultusunda bağışların yerine ulaşması sağlanıyor.