Kirli siyasettin son bulmasını bir vatandaş olarak isterken, ne yazık ki kirli siyasete devam etmekte ısrar edenler var!.

Siyasetçinin güvenli olması için kesinlikle “kirli siyasetten” vazgeçilmelidir.

İP Kocaeli Milletvekili ve eski İP grup başkan vekili Lütfü Türkkan, yaptığı hatayı kapatmak yerine toplumu ve şehit ailesini dışlamaya devam ediyor.

İP genel başkanı Meral Akşener, bir kadın olarak şehidin bacısına en ağır küfürleri eden Kocaeli Milletvekilini ihraç etmesi beklenirken, Salı günü grup toplantısında yaptığı konuşmada, Türkkan’ın “olgunluk içinde” hareket ettiğini ifade ederken konuşmasında şehit ailesine sahip çıkanları “YAVŞAKLIKLA” suçladı!…

Bir kadın, İP genel başkanı meral Akşener.

Şehit bacısına söylenen küfürü kabul etmemesi gerekirken, kim olursa olsun kesinlikle küfürü red etmesi gerekirken, ısrarla küfür eden milletvekiline sahip çıkması manidardır.

Bir kadın siyasi parti lideri ve kendisini halka “milliyetçi, hatta Ülkücü” olarak tanıtan bir parti başkanı meral Akşener’den millet olarak Kocaeli Milletvekili ihraç etmesini beklendi.

İP genel başkanından Milletvekilinin ihraç edilmesi ve kendisinin de Bingölde yaşayan şehit ailesinin yanına giderek milletvekili adına özür dilemesi beklenirken, şehit ailesinin yanında yer alan insanları “YAVŞAK” lıkla suçlaması çok manidardır.

Peki nedir bu İP genel başkanın Türkkan hayranlığı?

Bir milletvekili şehit bacısından daha mı değerlidir?

Bir siyasi parti, bir milletvekilini ihraç etmeyip veya kendi gönlüne göre çirkin sözleri sarf ederse ona sahip çıkmak insanlık olmamalıdır.

İP grup başkan vekilliğinden istifa eden kişinin istifasının kime ne önemi varki?.

İP milletvekili grup başkanlığından istifa etti ise, o kişi yine genel merkezde torpilli milletvekili olarak söz sahibi olarak yoluna devam edecektir, amma lakin Milletvekilliğinden istifa ettiğinde dokunulmazlığı kaldırılacak normal vatandaş konumuna gelecektir.

İP Kocaeli Milletvekili dokunulmazlığı kaldırıldıktan sonra bugüne kadar yaptığı hakaretler ve küfürler önüne çıkacağı için, yargıya hesap verecek.

İP genel başkanı Meral Akşener konuşurken mangalda Kül bırakmayacak şekilde konuşuyor, “kadına şiddeti, hakareti, çirkin davranışları” kınayan sözler sarf edip seçmenler üzerinde etkili olmak isteyen Akşener, kendi Milletvekili Türkkan  şehit bacısına küfür edince bırakınız onu eleştirmeyi, birde ona sahip çıkarak kadınlık gücünü yerle bir etmiştir!….

İP genel başkanı Meral akşener, ipini koparmış bir şekilde TBMM de yaptığı grup toplantısında şu çirkin sözleri sarfederek, kendisini alkışlayanlar karşısında adeta, zafer kazanmış edası ile kameralar karşısında poz verdi, küfürleri ve hakaretleri ile boy gösterdi;

Hükümete yönelik sert sözler söyleyen Akşener, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Milletle bağlarını koparmış bu zihniyetin artık Türkiye’ye verecek hiçbir şeyi kalmadı. Milletimiz de artık bu gerçeği tüm çıplaklığıyla görüyor. O nedenle tüm provokasyonlara rağmen İYİ Parti her geçen gün büyüyor. Millet bizi çağırıyor. Biz de bu kutlu çağrıyı duyuyor il il, ilçe ilçe memleketi geziyoruz. Milletimizi dinliyor, dertlerine çözümler üretiyoruz. Zannetmeyin harlayarak gürleyerek bizi geri çekeceksiniz. Her dükkanın içinde provokasyon yaptırabilirsiniz. Her dükkanın kapısında p.rno sitesi gezenlere, oralarda yavşak yavşak konuşanlara, yazı yazanlara provokasyon yaptırabilirsiniz. Yaptırın kardeşim. Sizden korkan sizin gibi olsun.” dedi.

Bu çirkin sözler karşısında neler söylenebilinir?

Çok şeyler söylemek mümkün ama, şık olmaz, yakışmaz!.

İP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan isimli ahlaksız milletvekili şehit yakınına “senin bacını s…..m” der, genel başkanı da TBMM çatısı altında “yavşak yavşak” diye bağırır, bu tamamen çürümüşlük içinde olduklarını gösteriyor.

İP genel başkanının yaptığı konuşma tarihe kara leke olarak yazılacaktır.

Meral Akşener, Gazi Meclis’te “Yavşak” ifadesini kullandı ve millete sövdü. Kendisini eleştiren herkese hakaret etti. “Olgun davrandı.” diyerek de şehit bacısına küfreden Lütfü Türkkan’ı korudu. Meral Akşener de partisi de zıvanadan çıkmıştır. Seviyesizlik diz boyu!

Seviyesizliğin diz boyu olduğu bir yerde, asla huzur olmaz.

Aklıma takılan şu düşüncemi paylaşmak isterim.

Sözleri ile “şehitler” üzerinden siyaset yapan İP genel başkanı ve kurmayları, yalanları ile artık zirve yapıyor.

Şehidine küfür edenlerden Türk milleti hesabını soracaktır.

Gazi Meclis’te “Yavşak” ifadesini kullandı ve millete sövdü. Kendisini eleştiren herkese hakaret etti. “Olgun davrandı.” diyerek de şehit bacısına küfreden Lütfü Türkkan’ı korudu. Meral Akşener de partisi de zıvanadan çıkmıştır. Seviyesizlik diz boyu!

Daha önce bazı hususlara değinmiş idik, seçimler 2023 de yapılacak bu Köprünün altından daha çok sular akacak, “2023 tarihine kadar Millet İttifakı dağılacak” demiştik, yanılmayacağız.

İP genel başkanı meral Akşener Şahir bacısına en ağır küfürleri yapan  Kocaeli Milletvekiline neden bu kadar sahip çıkıyor?, bunu zaman içinde anlayacağız.

İP genel başkanı Meral Akşener, Kocaeli Milletvekil için “OLGUN DAVRANDI” derken, şehit bacısına küfürü uygun mu görmüş oluyor?, olgun davranarak böyle çirkin bir küfürü eden kişi başka ne yapabilirdiki?.

İP milletvekili Lütfü Türkkan “olgun davranınca” şehit bacısına, “bacının ……..” diyerek küfüründen daha adice bir küfürmü var?, yoksa “daha başka şeyler yapabilirdi, unutmayınız” diyerek farklı mesajlarmı vermek istiyor?.

Yapılan saldırı ve küfürler çok çirkindir, çirkinliği devam ettirenler ise İP genel başkanı ve bazı kurmaylarıdır.

Bizler halk olarak şuna inanıyoruz; “Milliyetçiyim, Ülkücüyüm, vatan severim” diyen İP genel başkanı ve kurmaylarına asla inanmayacağız, onların sözleri bizler için geçerli olmayacaktır.

İnşallah MHP yi bölmek ve parçalamak isteyen ve onu ele geçirmek için yola çıkan İP genel başkanını ve bazı kurmaylarının yaptığı bu çirkin hareketleri, MHP den kopan Milliyetçi ve Ülkücü dostlarımız artık farkına varır ve şehit bacısına küfür etmenin bedelini hiç değilse siyaseten vermiş olurlar!.

Günün Sözü; ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ.