Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “NE İZİN ALIRIZ,NEDE HESAP VERİRİZ” sözleri Cumhuriyeti kuran iradenin bugün Hür ve Bağımsız Türkiye yolundaki çok kıymetli hayat tarzıdır!.

Cumhuriyeti kuran Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün Hür ve Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti hayalini devam ettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir tarafta, Cumhuriyeti kuran iradenin partisi CHP nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ABD den danışman getirterek Türkiye Cumhuriyetini ABD nin MANDA yönetimine tabi olması için diğer tarafta çalışıyor!.

Ne garip değil mi?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün arkasına sığınarak, kurduğu partiyi kurucu iradenin aleyhinde çalışmalar yaparak yoluna devam eden bir CHP genel başkanı var ortada!.

Hani halk arasında söylenir; Atatürk dünyaya gelse, CHP yi işgal edenleri asla orada barındırmaz” denir.

Ahiret hayatına devam eden bir insanın bugün dünyaya gelmesi mümkün değil tabiki ama, kurduğu bir siyasi hareketin ne hallere düştüğünü göstermek bakımından bu örnek önemlidir.

Şunu da ifade edelim, öldükten sonra dirileceğimize inanıyor ve iman ediyoruz tabiki ama, öldükten sonra dirildiğimizde dünya işleri ile meşgul olmayacağız, parti mücadelesi verilmeyecek!

Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “NE İZİN ALIRIZ, NEDE HESAP VERİRİZ” sözü her zaman kıymetli bir söz ama, bugün için, ülkemizin Hür ve Bağımsızlığı, terörle yapılan mücadelenin sonuç vermesi için çok daha kıymetlidir.

Ülkemizin içindeki teröristler bitmek üzere, Suriye sınırlarından ülkemize gelen terör tehdidi bittiğinde Dünyanın en huzurlu ülkesi Türkiye olacak, yatırımlar istenmediği kadar çoğalacak, Turizm gelirleri çok yükselecektir.

ABD 10 bin kilometreden gelerek Suriye Topraklarını işgal etti, IŞIT (DAİŞ) terör örgütünü kendisi kurduğu halde Suriye’yi işgal etti, daha önce Irak’ı işgal etti.

ABD nin Suriye’yi işgal etmesi yetmiyormuş gibi, ülkemizin Suriye tarafında  PKK-PYD-YPG terör örgütlerinden oluşan kahpe bir bölgeyi onlara teslim etmek üzere iken, bugün Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “NE İZİN ALIRIZ, NEDE HESAP VERİRİZ” sözlerini, yıllar önce ABD nin hain düşüncesini öğrenince Türk Silahlı Kuvvetlerimizi Suriye sınırından içeri girmesi emrini vererek bir yanıbaşımızda terör devletinin kurulmasına mani oldu.

Herkes siyasetçi olabilir ama, herkes devlet adamı olamaz!.

Eskiden ABD başkanlarından randevu almak bile mümkün olmadığı zamanlar olurdu, ama bugün ülkemizi temsil eden Cumhurbaşkanımız karşı taraftaki devlet  ve Hükümet başkanları ile onların anladığı dilden konuşuyor, ona göre hareket ediyor, ABD karşısında “EL PENÇE AYAKTA DURMUYOR”.

Ülkemizde ana muhalefet partisi  CHP iktidar olmak istiyorsa, sayın Erdoğan’ın yolunu izlemelidir!!!

Burada şunu ifade etmek isteriz, karşı taraftaki devlet adamlarına karşı saygılı olmak farklı şey, onların anladığı dilden konuşarak Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Milletini temsil etmek ayrı bir şey!

Şunu açıkça ifade etmek isteriz.

CHP genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu ülkemizi yönetebilmesi için her şeyden önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Manda ve himaye kabul edilemez” sözlerine sahip çıkması gerekir.

Şimdi soralım bakalım.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Partisi olarak bildiğiniz CHP ye oy verenler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Manda ve himaye kabul edilemez” sözleri sizler için geçerlimidir?, yoksa değimlidir? ve devamında;

 “Amerikalılar bizim kara gözlerimize mi aşık olacaklar! Bu ne hayal ve ne gaflettir! Hayır paşalar hayır, hayır, beyefendiler hayır, hayır, hayır hanımefendiler hayır, Manda yok, Ya istiklal ya ölüm var.” sözleride sizlere bir şey anlatmıyor?.

O zaman şunu da vatan sever gerçek  Atatürkçülere soralım; “Deniz Gezmiş Sosyal Demokratlar için, devrimci solcular için ne ifade ediyor?, şayet siz sosyal demokrat ve samimi Atatürk sevdalısı iseniz, gerçekten Deniz Gezmiş’i ABD nin 6. Filosunun İstanbul’da demirlenmesine karşı gelen bir Deniz Gezmiş hayranı iseniz! Bugün CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  2022 yılında  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı, ABD’li Jeremy Rıfkın. Bu ABD li kişinin kim olduğunu yazmaya gerek varmı?

Siz samimi Atatükçüler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün;  “MANDA YOK, YA İSTİKLAL YA ÖLÜM VAR.” sözlerinin hayat bulmasını istemiyormusunuz?, inkarmı ediyorsunuz?

Siz samimi Deniz Gezmiş hayranları, İstanbul’a demir atan Emperyalist, Vampir ABD nin 6. Filosunun İstanbula kısa süreli kalmasına tahammül edemeyen Deniz Gezmiş’in hata yaptığınamı inanıyorsunuz? da bugün CHP genel başkanı kemal Kılıçdaroğlunun ABD li bir danışman getirmesine tahammül ediyorsunuz?.

2022 yılında Kemal Kılıçdaroğlu kendisine 2023 seçimlerinde yardımcı olması için “Başdanışman olarak ABD’li Jeremy Rıfkın’ı getiriyorsa siz Sosyal Demokrasiye ihanet etmiş olmuyormusunuz?.

Size Samim bir düşüncemi söylemek isterim.

CHP genel başkanı ve kurmayları gerçek CHP kimliğine karşı çalışma içindeler.

Türkiye Cumhuriyetini kuran Atatürk’ün hayat tarzını, Türkiye Cumhuriyeti devletinin Hür ve Bağımsız olma düşüncesinin hayat bulmasını Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan hayat bulması için mücadele ediyor.

CHP genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu  Atatürk’ün kurduğu ülkemizi ABD nin MANDA yönetimine tabi olması için mücadele diyor.