Cumhur İttifakı düşmanlar kol gezerken, her gün ne provakasyonlar yapmak için sırasını beklerken, Cumhur İttifakı parti yöneticileri yapılan saldırıları dikkate almıyorlar!!!

Cumhur İttifakını oluşturan parti yöneticileri ve yetkililer 2023 seçimlerine kadar çok dikkatli olmalılar.

Her seçim çok önemli seçim ama, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimler, çok hayati önem taşıyan seçimlerdir.

Peki Cumhur İttifakını oluşturan partilerin yöneticileri ve yetkililer 2023 seçimlerinin ne kadar hayati önem taşıdığının bilincinde mi?, ne kadar önemli bir seçime girileceğini biliyorlar mı?

2023 seçimlerinin ne kadar hayati önem taşıdığını bilen Cumhur İttifakı  partilerin   yöneticileri işin gerçek anlamda bilincinde iseler seçimlere kadar asla ve asla hata yapmamaları gerekir!!!!.

Cumhur İttifakı partilerde görevli veya siyasi bağlantısı olan kişiler hata yapmadan seçimlere doğru gitmeleri gerekirken, ne yazık ki her geçen gün hata zincirlerine yeni halkalar eklediklerini görüyoruz.

Günümüzde Cumhur İttifakı içinde olan herhangi etkili ve yetkili kişi hata yaptığında vatandaş bu hatanın sorumlusu olarak Cumhurbaşkanımızı görüyor ve ona söz söylüyor, güzel bir iş yapıldığında yerel ve genel yetkililer hemen puanlarını kendi hanelerine yazdırmak için olağan üstü gayret sarf ediyorlar!!!

Sevaplar kendilerine, günahlar sayın Cumhurbaşkanımıza olunca, hatalar yapılarak 2023 seçimlerine  doğru yol alınıyor!.

Bizler sahadayız, halkın içindeyiz.

Kimlerin, kimler için neler söylediğini biliyoruz, yerelde bile her yapılan hatanın sorumlusunu Cumhurbaşkanımız olacak, ama yerelde ve genelde hata yapan kişi ve kuruların sorumluları olmayacak!!!!  Bu nasıl bir mantık?.

Hatalar zinciri devam ediyor.

Daha öncede ifade ettim. Yapılan yanlışlar ve hataların düzeltilmesi yerine ne yazık ki her pislik ve yanlış HALININ ALTINA SÜPÜRÜLÜYOR!

Seçimler öncesinde Halının altına birleri bakarda kaldırsa, sıkıntı büyüyecektir, ama birileri yine Halının altına süpürmeye ve Cumhurbaşkanımızın sırtına kene gibi yapışarak yollarına devam ediyorlar.

Yapılan Provakasyonları göremeyenler, görmek isteyenlerle yola devam edilmemelidir.

Birileri Cumhur İttifakını oluşturan AK Parti ve MHP yi “parti olarak görmek istemezken”, Cumhur İttifakı partiler seçimi kaybedince bunları asla muhalefet partisi olarak görmeyeceğiz, AK parti bir suç örgütüdür” demekten kaçınmayan Ahmet Şık ve etrafındakiler, bu çirkin ve Provakatör içerikli olmasına rağmen adamlar ağızlarına ne gelirse söylerken, AK Parti içinde ve dışında olan insanların dünya urlarında değilmiş gibiler!!!.

AK Parti güçlü bir iktidarken, bugün TV lerde ve sosyal medyada tehdit ediliyorsa, yarın kaza ile seçimi kaybettiğinde Cumhur İttifakı partilerin ne duruma düşürülmek istendiğini düşünmek bile ürkütücü.

Ülkemizin yıkılması için her kahpeliği yapanlar, seçimlere kadar daha çok oyunlar oynayacaklar  Provakatör hareketlere kalkışacaklardır, bu manzarayı AK Parti yöneticileri ve ona gönül verenler görmelidirler.

Aslında bun düşüncelerimizi neden ayzıyorum?

Seçimlerde görmediğim tehlikeyi, AK Parti içinde olan kişilerden kaynaklı tehlikeleri gördüğümüz için bir insan olarak uyarmayı görev biliyoruz.

Evet; “NE GARİP ÜLKEDE YAŞIYORUZ?” ülkemizde en güçlü iktidar olan CUMHUR İTTİFAKI PARTİLER bugün birileri tarafından TV lerde ve sosyal medyada tehdit ediliyorsa bu tehdidin bir karşılığı olmalıdır.

Ülkemizi 20 yıldır onlarca badireden kurtaran, Türk milletinin Hür ve Bağımsız olması için olağan üstü gayret sarf eden CUMHR ittifakı partiler, “parti olarak değil de, SUÇ ÖRGÜTÜ” olarak görüldüğünü söyleyenleri asla göz ardı etmemek gerekir!!!.

Sakın ha; “İT ÜRÜR, KERVAN YÜRÜR” demeyiniz!!!

İti ürdüren  nedenleri ortadan kaldırmak, samimi Cumhur İttifakı içindeki yetkililerin elinde iken, İTLER ürmemelidir!!!!!!

Ne garip Bir Ülkede Yaşıyoruz?

Ülkemizin en güçlü Hükümeti iş başında iken bugün, alenen tehdit ediliyor ve EN BÜYÜK partileri yok sayarak, “onlar Parti değil, suç örgütüdür” diyerek alenen tehdit ediliyorsa burada Cumhuriyet Savcıları harekete geçmeli, kimler SUÇ ÖRGÜTÜ ile bağlantıları var?, onlar açığa çıkmalı ve ülkemizde yeni bir Kaosun önü kesilmelidir.

Bir parti yetkilisi değiliz, ama ülkemizde yaşanacak her sıkıntıdan, her huzursuzluktan insan olarak zarar görecek taraftayız.

Bizler bugün, Hükümeti oluşturan partileri ve Hükümeti tehdit eden kişi ve kuruluş yetkililerine cevap olarak; HODRİ MEYDAN GELİN BAKALIM, ÇIKIN MEYDANLARADA GÖRELİM KAHPELİKLERİNİZİ” diye cevap versek, sevdiğimiz, saydığımız kişi ve kuruluşlara ayıp olacak!…

Ulan şerefsizler, kahpeler, siz Türkiye’yi ne sandınız?

İktidar yetkilileri susuyorsa asaletlerindendir, ama Türk halkı konuşmaya başladığında eskiden Yunanlılar Ak Denize atlayıp kaçmışlar, size kaçacak yerde bırakmayız!!!.

Daha öncede yazmıştım kıyamet kopartılmıştı.

Bugün dünden daha güçlü bir Türkiye var ve Güvenlik kuvvetleri vardır.

15 Temmuzda yapılamayan kahpe darbeyi bugün yapmak nerede ise imkansız olmasına rağmen, ülkemizdeki Özgürlükleri fırsat bilip kahpelik düşünenler, unutmasınlar ki, Güvenlik Kuvvetlerimiz bugün dünyanın en güçlü Ordusuna ve Güvenlik kuvvetlerine sahiptir, buna ek olarak Türk illeti asker bir Millet olduğu için, HÖH ordusuna sahiptir.

Yani Türk halkı her zaman devletinin ve Güvenlik kuvvetlerinin yanında ölmeye hazırdır.

15 Temmuzda ölümden sıyrılanlar, bu kez sıyrılacak zaman bulamazlar!!!!

Bu ülke Pazardan mal alınıp satılan şekilde elde edilmedi.

Bu topraklar Türk milletine emanet edildi, bizlerde bizden sonraki Türk Milletine bu emaneti teslime etmek için her zaman teyakkuzdayız, ölümüne bu ülkeyi savunmaya hazırız.

Tüm Kan Emici Sülük insanlara rağmen!!!!

Günün Sözü; Nice âdil (gözüken) insanlar vardır ki, zâlimdirler.” Hz. Ali