Milliyetçi Hareket Partisi ilerleyen günlerde kongre sürecini tamamlamak için düğmeye bastı. Bu süreçte ilçelerde İlçe başkanlıkları için adaylıklar açıklanmaya başladı.

Bu bağlamda Niksar’da Ülkücü-Milliyetçi Hareketin yıllarca savunuculuğunu yapan ve ayrılık süreçlerinde Lider-Teşkilat-Doktrin yapısına sadık kaldığı bilinen Niksar’ın saygın esnaflarından Ümit Karaman adaylığını açıkladı.

Gazetemizi ziyaret eden MHP İlçe Başkan Adayı Ümit Karaman Namık Bilgin İle bir süre sohbet etti. Karaman Açıklama-sında “Ömrümü adadığım Türk İslam Ülküsünün yegane siyasi temsilcisi MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’nin NİKSAR İlçe Başkan’ ADAYI olarak Bilge Liderimiz sayın DEVLET BAHÇELİ” beyin önderliğinde ve çizdiği yolda 2023 hedeflerine Ülkemizi ulaştırmak için İlçemizde tüm gayretimizle çalışmak için adayım. Uzun yıllar Ülkü Ocaklarında ve Milliyetçi Hareket Partimizin çeşitli birimlerinde görev aldım şimdi ise Niksar İçin, Tokat İçin ve Türkiye için Cumhur İttifakının şerefli bir paydaşı olan Milliyetçi Hareket Partisi olarak gönülleri fethetmek tüm Ülküdaş-larımızı kucaklamak en önemli uğraşımız olacaktır.NİKSAR ilçe teşkilatını ortak akılla yöneteceğiz. Birlestirici ve her zaman Niksar için hizmet için var olacağım.” dedi.

Gazetemiz yazarı Namık Bilgin ise Hayırlı Olması dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.