MHP 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP)

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) NİKSAR İLÇE TEŞKİLATI 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR
MHP genel başkanı Devlet Bahçelinin talimatı doğrultusunda MHP Teşkilatları Milletvekilleri ile birlikte 2023 seçim çalışmalarına başladı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantılarından bir tanesini de Niksar’da gerçekleştirdi.
MHP Niksar ilçe teşkilatı toplantıyı Niksar Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirdi.
Toplantı öncesinde MHP ilçe başkanı Azmi Yıldırım yönetim kurulu arkadaşları ile toplanarak yapılacak olan istişare toplantısının önemli olduğunu, 2023 seçimlerinin ilk startı olarak bu sürecin önemli olduğunu ifade ederek çalışmalara başladıkları ifade edildi.
Tokat merkezde ve ilçelerde yapılan toplantılar dolayısıyla MHP il başkanlığı yapılan çalışmaları önemsediklerini dile getirdiler.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları devam ediyor. Hafta sonu Tokat ve ilçelerinde gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “MYK üyemiz ve milletvekillerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız teşkilatlarımızın seçime ne kadar hazırlıklı olduğunu göstermiştir. Emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
MHP “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları kapsamında Tokat Merkez, Yeşilyurt, Erbaa, Zile, Turhal ve Niksar ilçelerinde etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerde MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan ve MHP MYK Üyesi Ahmet Kürşat Azkur katıldılar.
Yapılan toplantılarla ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “Tokat ve ilçelerinde, Liderimiz Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantılarını gerçekleştirdik Bu toplantılarımızda Türkiye’nin karşı karşıya olduğu beka sorununu tüm çıplaklığı ile hemşerilerimize anlattık. Milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimiz Türkiye’nin karşı karşıya olduğu sorunları tüm çıplaklığıyla anlatmışlardır. Toplantılarımıza katılımların yüksek olması, teşkilat mensuplarımızın heyecan ve coşkuları bizleri mutlu etmiştir. Gördük ki, 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine tüm teşkilatımız hazır” diye konuştu.
MHP’de şahsi gelecek kaygısının olmadığının altını çizen Mustafa İpek, “Bizler şahsi gelecek kaygısı olmaz. Bunun için ülkemizin bekasından hiçbir zaman taviz vermeyiz. Günü birlik sıkıntıları görüyoruz. Ama biz yarınları düşünüyoruz. Bunun için de siyasi dolandırıcılara asla fırsat tanımayacağız. Karamsarlığı, kötümserliği kapımızdan içeri sokmayacağız. Çünkü bizler Çanakkale’de üzüm hoşafı ile savaşan onbeşlilerin evlatlarıyız. Açlıkla, şahsi istikballe bizleri tehdit edenlere karşı, eğilmeyeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Geleceğin Lider Ülke Türkiye’si hedefimizden asla dönmeyeceğiz” şeklinde konuştu.
Seçime hazırlıklı olduklarını aktaran Mustafa İpek, “Gelecek yıl seçim olacak. Süreç hızla ilerliyor. Cumhur ittifakının zaferi noktasında her kapıyı çalacak, her yüreğe dokunacak, her insanımızı kucaklayacağız. Tokat’ta her yere ayak basacak, her gönüle ne şart altında olursan olsun gireceğiz. Ben demeyeceğiz! Biliyoruz ki ben demek şeytanın işidir. Türkiye diyeceğiz… Kızıl Elma diyeceğiz… Her zaman önce ülkemiz diyeceğiz. Bencillik yapmayacağız. Günü kurtarma hevesinde değil, Türkiye’yi lider ülke yapma sevdasında olacağız. Ülkemize karşı kurulan kumpasları göreceğiz, görmeyenlere göstereceğiz. Susmayacağız; hedefe adım adım ilerleyeceğiz, tuzakları tane tane anlatacağız. Verdiğimiz mücadeleyi, mücadele verdiklerimizi, mücadele azmimizi yitirmeden anlatmaya ve aydınlatmaya devam edeceğiz. Biliyorum ki, tüm dava arkadaşlarım böyle düşünüyor. Bu vesileyle programlarımıza iştirak eden herkese teşekkürü bir borç bilirim” diyerek açıklamasını tamamladı.
Niksar’da yapılan çalışmalara Niksar halkının yoğun ilgisi ile başladı ve toplantıda konuşma yapan Milletvekilleri ve merkez yürütme kurulu üyeleri yoğun ilgi gördü.