Meşale Tantuni & Fast Food Lezzet Sunmaya Devam Ediyor

İşletme sahibi Duran Seçgül Niksar’da tek olan Meşale Tantuni & Fast Food’u Niksar’a Kazandırdı ve Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor.

İşletme sahibi Duran Seçgül

Niksar’da  Fatih Sultan Mehmet Caddesinde   hizmet veren Meşale Tantuni & Fast Food, Duran Seçgül tarafından hizmet veren  ve şehre kazandırılan bir işletmedir. İşletme sahibi Duran Seçgül, aşçı olduğunu ifade ederek  ” Menümüzü her bütçeye hitap edecek şekilde düzenledik. Pazar günleri hariç 11.00 – 02.00 arası hizmet veriyoruz.  Evlere ve işyerlerine paket servisimiz var. Talep olursa özel günler içinde sipariş alıyoruz. Sipariş vermek isteyenler 0541 370 83 18 nolu telefona ulaşabilirler” Dedi.

Meşale Tantuni & Fast Food’un menüsünde birbirinden lezzetli seçenekler bulunuyor. Et tantuni ekmek, ek tantuni lavaş, et  yoğurtlu tantuni,  tavuk tantuni ekmek, tavuk  tantuni lavaş, tavuk yoğurtlu tantuni, ekmek arası köfte arası, ekmek arası sucuk,  kumru, tost seçenekleri,ve patso çeşitleri gibi birçok çeşit sunularak farklı damak zevklerine hitap ediliyor.

Meşale Tantuni & Fast Food, Niksar’da sadece lezzetli yemekler sunmayı ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. Her bir müşteriyi memnun etmek, bireysel amaç olarak öne çıkıyor.