MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce Tokat ziyaretinden sonra Niksar’a gelerek STK temsilcileri ile toplantı yaptı.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce Tokat ziyaretine Zile ilçesinden başlayarak Turhal, Tokat merkeze gelerek STK ve halkla buluştu, İl Başkanlığının açılışını yapan İnce daha sonra Pazar yerini dolaşarak vatandaşlarla sohbet yaptı, Tokat’taki programı bittikten sonra Niksar’a hareket etti.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce Niksar ziyaretine OSB de bulunan  Tekstil işletmesini ziyaret ederek başladı.

Niksar ziyaretine 350 kişinin çalıştığı      Tekstil  işletmesi ile başlayan İnce burada işletme yetkililerinden bilgiler aldıktan sonra çalışan personele kolaylıklar diledi ve Niksar’a giriş yaptı.

Niksar’da yapacağı program çerçevesinde Ayvaz park Otele gelen İnce burada bir süre dinlendikten sonra, Ayvaz Park otelde misafirleri ile birlikte yemek yedi, daha sonra Niksar’daki STK, Köy  ve Mahalle Muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce, konuşmasına; “arkadaşlar kusura bakmayın bu şekilde bir kıyafetle karşınıza çıkıyorum, yollara düşüp siz değerli dostlarımızı ziyaret etmeye başlayınca gece gündüz demeden yollarda olunca kendimiz bu şekilde daha rahat hissediyorum, uzun yollar kat ediyoruz, Memleket Partisi olarak memleket meseleleri ile yakından ilgilenmek gerekiyor, yangın mutfağa inmiş, insanlar ekonomik sıkıntılar yaşıyor, böyle hallerde bizlerde yollara düştük sizlerle çözümler üreterek ülkenin sıkıntından kurtulmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz” diyerek sözlerine başladı.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce STK ve Muhtarlarla yaptığı toplantı Ayvaz park oteli salonunda gerçekleşti, toplantıya Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı, Taşıyıcılar Kooperatifi başkanı, Ziraaat Odası başkanı, Kent Konseyi başkanı ve çok sayıda STK temsilcileri ile birlikte muhtarlar katıldı.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce, konuşmasında hükümete yüklenirken Muhalefet partilerine de yüklendi.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce; “ana muhalefet partisi CHP genel başkanı ve partisi teskereye hayır oyu verdiler, şimdi Kılıçdaroğlu kandili yerle bir edecekmiş, sana birisi, kardeşim sen önce teskereye hayır dedin şimdi kandili yerle bir edeceğini söylüyorsun, teskereye hayır dersen nasıl yurt dışına asker göndereceksin?, ilk önce teskereye evet diyeceksin sonra yurt dışına gitmeyi planlayacaksın, MEMLEKET PARTİSİ; “Mavi Vatan bizim için kırmızı çizgidir, oraya sahip çıkacağız, Suriye ye Askerimizin gitmesi, Azarbaycan’a gitmesi, Libyaya gitmesi doğru karardır biz muhalefet partisi olarak Hükümetin yaptığı olumlu çalışmalarda kendilerine destek vereceğiz, yaptıkları yanlışlarda karşısında en sert muhalefeti yapacağız” diyerek sözlerine devam etti.

MEMLEKET Partisi genel başkanı Muharrem İnce konuşmasında toplantıya katılan STK temsilcilerine; “arkadaşlar ben burada saatlerce konuşurum, ama sizler merak ettiğiniz soruları sorar iseniz karşılıklı sohbet daha anlamlı olur” diyerek davetlilere soru sorma hakkı verdi, toplantıya iştirak eden STK temsilcileri çok çarpıcı sorular sorarak karşılıklı sohbet gerçekleşti, toplantıdan sonra İnce Otelde konakladı.

Cumartesi günü saat 09.30 da Niksar şehir turu yapacak, vatandaşlarla sohbet yapacak saat 12 civarından Niksar’dan ayrılması bekleniyor.