MANİSA,KONYA,TRABZON VE TOKAT’A ACİL ÖNEMLİ UYARI

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

1)KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN OTOYOLLAR İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNDEN GEÇİŞLER, 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 00:00′ DAN BAŞLAYARAK 24 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 07:00′ A KADAR ÜCRETSİZ OLACAKTIR.
2)TAG Otoyolunun Yılankale kavşağında 6-7.km.leri arasında Osmaniye istikametinde katılım kolunda yapılacak üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle katılımlar bir gerideki Baklalı kavşağından veya bir ilerideki Ceyhan kavşağından sağlanmaktadır.
3)Keşan-Gelibolu-Eceabat yolunun 77-82.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Arıburnu ve Anafartalar Tünelinde gidiş geliş olarak sağlanmaktadır.
4)Manisa-Turgutlu yolunun 6-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5)Beyşehir-Isparta yolunun 25-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6)Akseki-Alacabel yolunun 22-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
7)Çanakkale-Çan yolunun 11-21.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8)Of-Çaykara yolunun 10-26.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolu şeklinde, tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9)Nevşehir-Aksaray yolunun 30-42.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10)Kars-Ardahan yolunun 7-5.km.leri arasında yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir