image-slider
image-slider
image-slider
image-slider
image-slider

Türkiye’de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan korozif olmayan sağlıklı bitkisel bir ürün Magic Sihirli Temizlik Satış Mağazası açıldı.

Bengiler Mahallesinde açılan Magic Sihirli Temizlik Satış Mağazası Sahibi Cihan Çolak ‘’Temizlik ürünlerinin hemen hemen hepsinde sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen Asit, kostik, fenol, fosfat, solvent vs kimyasal maddeler bulunmakta Magic Sihirli Temizlik ürünümüz tamamen bitkisel ürünlerden oluşmuştur. Tokat’ta üretimi yapılan Magic Sihirli temizlik malzemesi Yerli üretimin olmasının yanında sermayesi ’de Tokat’ta kalmaktadır. Ürünümüzün dış kısmında olan plastik kaplama da doğada çözülebilen maddelerden meydana gelmiştir. Biz işletme olarak İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileye Yahudi firmalarının sattığı bir çok temizlik maddesinden daha kaliteli ve sağlıklıdır. ‘’dedi kullanımı hakkında kısa bilgiler veren işletme yetkilisi Cihan Çolak ‘’ Sprey olarak kullandığınız zaman kuru bez ve süngerin yeşil tarafı ile çitilendiği zaman çıkmayan leke yoktur. Magicle tanışmayan insan vardır. Konsantre kullanıldığı zaman ise 5 litre suya karıştırıldığı zaman ise 5 temizlik ürününün yaptığı işi tek başına yapmakta’’ dedi. Temizlikte yeni dönemi başlattıklarını söyleyen Cihan Çolak Magic isminin de Sihirli anlama geldiğini isminin İngilizce olma nedeninin yurtdışı pazarın ’dada yerini almak için konulduğunu söyledi. Son olarak Niksar’lı vatandaşlarımızın leke çıkarmada daha kolay ve sağlığınız açısından daha sağlıklı olan Magic sihirli temizlik ürünü mağazamızı açtık Temizliğe ve sağlığa önem veren tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz niksarsihirlitemizlik instagram adresin’den mucizeler yaratan temizlik ürünümüzün videolarını görebilirsiniz’’ dedi.

Cleaning Magic  Nedir?

Türkiye’de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan korozif olmayan sağlıklı bitkisel bir üründür. Uygulandığı alanda kir ve yağın yapısını bozarak su ile çözülmesini sağlar. Tamamen doğal ham maddelerden formule edilmiştir. Asi, kostik, fenol, fosfat, solvent vs. içermez. Yüksek ya da düşük pH derecesine sahip olmadığı için artıma sistemlerinde ekstradan maliyet gerektirmez. herhangi bir atık bertaraf prosedürüne gerek kalmaz.

Araçta Kullanım Alanları

Araç temizliğiniz için Cleaning Magic’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araç iç ve dış temizliği, motor temizliği, araç içi koku giderici, deri ve kumaş koltuk temizliği ve jant temizliğinde, far temizliğinde, zift lekelerinde püskürtülerek temizlik yapılır. Antimikrobiyal (mikrop öldürme) özelliği ile aynı zamanda araç içi mikropları öldürerek kötü kokuları da giderir. Cleaning Magic araçlarınız genel koltuk ve tavan temizliğinde lekelerin üzerine 1’e 2 sulandırarak ve püskürterek uygulayın. Gerekirse bir sünger yardımıyla veya mikrofiber bir bez ile ovalayarak siliniz. Far temizliğinde silme işlemi sonrası durulama yapmayı unutmayınız.

Özellikleri:

Bitkisel temizleyicidir. Çocuklar ve hayvanlar için güvenlidir. Alkol içermez. Güçlü leke çıkarıcıdır. Güçlü yağ çözücüdür. Her çeşit yüzeyde kullanılır. Her çeşit lekede kullanılır. Gıda güvenlik sertifikalıdır. Sağlığa zararı yoktur. Kokusuz ve renksizdir. Mikrop ve bakterileri öldürür. Kötü kokuları giderir. Maliyeti düşürür. Zamandan ve sudan tasarruf sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Kir ve yağın yoğun olduğu bölgeye göre su ile seyreltilerek kirli yüzeye püskürtülür. Daha sonra normal veya basınçlı su ile durulanır. Su ile durulanamayacak yerlere uygulanması gerektiğinde ürün püskürtüldükten sonra bez yardımı ile silinerek temizlenir. Sanayide parça yıkama işi daldırma yöntemi ile yapılır.