KIRIKKALE,ANKARA,TOKAT VE SAMSUN’A ACİL ŞİDDETLİ UYARI

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

20.06.2024

1             KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN OTOYOLLAR İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNDEN GEÇİŞLER, 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 00:00′ DAN BAŞLAYARAK 24 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 07:00′ A KADAR ÜCRETSİZ OLACAKTIR.

2             Tekirdağ-Muratlı yolunun 24-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.

3             Muğla-Denizli yolunun 10-11.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle Muğla istikametinde ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

4             Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamette şerit daraltması ve şerit aktarması yapılarak ulaşım 2’şer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Aydıncık-Anamur yolunun 23-25.km.leri (Büyükeceli-Yanışlı Mevkiileri) arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 25-26.km.leri arasında ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

7             Vezirköprü-Havza yolunun 4-7 km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8             Adıyaman-Kahta yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

9             Hopa-Borçka-Artvin yolunun 25-36.km.leri arasında yapılmakta olan yol üstyapı yenileme çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Altınoluk-Edremit yolunun 18-19.km.leri arasında betonarme istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle Edremit istikametinde tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.