KAYSERİ,SİVAS,MALATYA VE TOKAT’A ACİL UYARI

Yol Durumu ve Kapalı

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

18.06.2024

1)KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN OTOYOLLAR İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNDEN GEÇİŞLER, 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 00:00′ DAN BAŞLAYARAK 24 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 07:00′ A KADAR ÜCRETSİZ OLACAKTIR.
2)Tarsus-Adana- Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle  Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3)Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Yılankale Kavşağı-Ceyhan Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları kapsamında Osmaniye istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinde iki yönlü (gidiş-geliş) olarak kontrollü şekilde sağlanmaktadır.
4)Bala-Karakeçili-Kaman yolunun 23-28.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Bala-Karakeçili-Kaman istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5)Isparta-Ağlasun yolunun 14.km.sinde hidrolik sanat yapısı çalışmaları nedeniyle Isparta-Ağlasun gidiş istikametindeki yönü trafiğe kapatılarak ulaşım Ağlasun-Isparta gidiş istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
6)Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7)Malatya-Sivas yolunun 60.km.inde yeni “Tohma” Köprüsünde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak eski “Tohma” Köprüsü üzerinden sağlanmaktadır.
8)Kayseri-Niğde yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışması olduğundan ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanmaktadır.
9)İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 24-25.km.leri arasında tünel bağlantı yollarında yapılan çalışmalar nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
10)Trabzon-Gümüşhane İl Sınırı-Gümüşhane-Bayburt yolunun 44-54.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapılmakta olan oto korkuluk imalat çalışması nedeniyle 07:00-19:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.