KAYSERİ,KIRIKKALE,KONYA VE TOKAT’A ACİL ÖNEMLİ UYARI

Yol Durumu ve Kapalı

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

25.06.2024

1             TEM Otoyolunun Gümüşova Kavşağı-Kavacık Kavşağı arasında bulunan viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında şerit daraltması yapılmaktadır.

2             Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle  Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

3             Bala-Karakeçili-Kaman yolunun 23-28.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Bala-Karakeçili-Kaman istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

4             Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-41.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Söğüt-Korkuteli yolunun 0-23.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

6             Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

7             Kayseri-Niğde yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             Trabzon Maçka yolunun 25. km. sinde bulunan Yeni Maçka tünelinin, bölünmüş yolun Maçka Trabzon yönündeki tüpünde yapılacak olan drenaj sistemleri bakım çalışması nedeniyle 25.06.2024 günü, 10:00-16:00 saatleri arasında tünel trafiğe kapatılacak olup ulaşım servis yolundan sağlanacaktır.

9             Diyarbakır-Silvan yolunun 34-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

10           Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 0-74.km.leri arasında yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.