KAYSERİ,ELAZIĞ,TOKAT VE BOLU’YA ACİL UYARI

1)KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM

1)KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN OTOYOLLAR İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNDEN GEÇİŞLER, 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 00:00′ DAN BAŞLAYARAK 24 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 07:00′ A KADAR ÜCRETSİZ OLACAKTIR.
2)Keşan-Gelibolu-Eceabat yolunun 62-65.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3)Manisa-Turgutlu yolunun 6-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4)Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
5)Mengen-Yeniçağa yolunun 24.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Yeniçağa-Mengen istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
6)Aydıncık-Silifke yolunun 54-57.km.leri arasında (Taşucu-Boğsak Mevkiileri arası) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7)Kayseri-Niğde yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışması olduğundan ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanmaktadır.
8)Osmancık-İskilip yolunun 30-31.km.leri arasında yol gövdesinde oturma nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9)Akseki-Alacabel yolunun 22-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10)Elazığ- Diyarbakır İl Sınırı-Diyarbakır yolunun 51-53.km.leri arasında köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır