Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Başçiftlik Kaymakamı  Serhat Bağcı,  Yeşilyurt Kaymakamı  Murathan Cebeci, Sulusaray Kaymakamı  Oğuzhan  Öztürk Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan ve beraberindeki Kaymakamları gazete ziyaretlerinde, gazete sahibi Cemalettin Bilgin karşıladı, Bilgin;  “Kaymakam bey hoş geldiniz” dedi Kaymakam Doğan; “Cemalettin bey kaymakam arkadaşlarımız Niksar ziyaret gerçekleştirdi, Niksar’ı gezerken sizleri de ziyaret edelim istedik, ilginize teşekkür ederim, yoğun çalışmalar içinden bazen sıyrılmak gerekiyor, biliyorsun Depremle birlikte yoğun çalışma temposuna girdik, çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ederken bu ziyaretlerimizde devam ediyor” dedi.

Bilgin Başçiftlik Kaymakamı Serhat Bağcı’ya; “kaymakam bey Geç Turfanda olarak dikimi yapılan meyve fidanlarının durumu nedir, inşallah verimli bir yıl olur, Kayak tesisleri yaşanan depremlerden dolayı yeterli ilgi görülmedi sanırım” dedi.

Başçiftlik Kaymakamı Serhat Bağcı; “bu sene verim bekliyoruz, önceki Valimiz sayın Ozan Balcı bey ilçemiz için kıymetli bir çalışmayı bizlere bırakmış, bizlerde GEÇ TURFANDA olarak ifade edilen bu meyvelerin sağlıklı yetişmesini sağlamak olacaktır, ilçemizde çok kaliteli ÇİLEK yetişmektedir, marka olmak her bölgeye satış yapmak zaman alacaktır, ilçemizde Ayakkabı Atölyesinin açılması, istihdama katkı yapması bizler için önemli olduğunu da ifade etek isterim, ilçemize yatırım yapanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Başçiftlik Kaymakamı  Serhat Bağcı,  Yeşilyurt Kaymakamı  Murathan Cebeci, Sulusaray Kaymakamı  Oğuzhan  Öztürk bir süre daha sohbet yaptılar.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Başçiftlik Kaymakamı  Serhat Bağcı,  Yeşilyurt Kaymakamı  Murathan Cebeci, Sulusaray Kaymakamı  Oğuzhan  Öztürk Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri ziyaretinden sonra şehrin çeşitli bölgelerini gezmek üzere gazeteden ayrıldılar.