Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Yeşil Niksar gazetesinin 55. kuruluş yılını kutladı.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Yeşil Niksar gazetesinin 55. Yılı dolayısı ile gazeteyi ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile sohbet yaptı gazete çalışanlarına başarılar diledi.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Yeşil Niksar gazetesinin 55. Yılı dolayısı ile gazeteyi ziyaret etti, Doğan; “Cemalettin bey kuruluş yılınızı kutlarım başarılar dilerim Anadolu’da gazetecilik yaparak 55 yılını tamamlayan enden gazetelerden birisinizdir, sizleri ve çalışan arkadaşlarınızı kutlarım” dedi.

Yeşil Niksar gazetesinin 55. yılı dolayısı ile Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’de; “Kaymakam bey ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim, Anadolu’nun bir köşesinde şehrimize ve halkımıza hizmet etmekten mutluyuz, gazete olarak bizler siz dostlarımızla daha güçlüyüz, ömrümüz olduğu sürece bu hizmeti yapaya devam edeceğiz” dedi.

Niksar kaymakamı İlhami Doğan Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra 5 Aralık Dünya Toprak Günü dolayısı ile Niksar belediyesi  çok amaçlı salonda yapılacak olan toplantıya katılmak üzere gazeteden ayrıldılar.