KASTAMONU,ANKARA,KIRIKKALE VE TOKAT’A BÜYÜK UYARI

Yol Durumu ve Kapalı

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

24.06.2024

1             KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN OTOYOLLAR İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNDEN GEÇİŞLER, 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 00:00′ DAN BAŞLAYARAK 24 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 07:00′ A KADAR ÜCRETSİZ OLACAKTIR.

2             Kırklareli-Çerkezköy yolunun 27-29.km.leri arasında Halkalı-Kapıkule Demiryolu çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

3             İzmir-Manisa yolunun 8-10.km.leri arasında Sabuncubeli Tünelinin sağ tüp girişinde heyelan önleme çalışmaları nedeniyle sağ şerit kapatılmış olup; trafik akışı diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

4             Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamette şerit daraltması ve şerit aktarması yapılarak ulaşım 2’şer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Aydıncık-Anamur yolunun 23-25.km.leri (Büyükeceli-Yanışlı Mevkiileri) arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7             Nevşehir-Aksaray yolunun 30-42.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 25-26.km.leri arasında ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Altınoluk-Edremit yolunun 18-19.km.leri arasında betonarme istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle Edremit istikametinde tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           İnebolu-Kastamonu yolunun 53-55.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.