Kadına en ağır küfürü eden Milletvekilini koruyan İP ve CHP genel başkanı ve kurmayları, İstanbul sözleşmesini savunarak “KADINA” sahip çıkıyor görüntüsü veriyor!..

Her zaman ifade etmeye çalışıyorum, siyasetçilerin söylemleri ile eylemleri bir olmalıdır.

Söylemleri ile eylemler bir olmayan siyasetçiler halktan destek alamazlar ve sandıktan başarılı çıkamazlar.

İP i kurulduktan sonra hiç sevmedim ve de tutmadım.

İP in içinde tabiki değerli insanlar vardır, amma lakin halen o partide nasıl kalıyorlar bunuda anlamış değilim.

İP genel başkanı Meral Akşener’i artık daha iyi anlıyoruz ve de görüyoruz.

Birilerinin telkini ile Doğru Yol Hükümetinde  İçişleri Bakanlığı yapan, bakanlık yaparken bir subayın bütün milletin duyacağı şekilde; “oraya gelirsem yağlı kazığa oturturum” diyen bir generale suskun kalan, daha sonra AK parti hükümeti çeşitli zamanlarda ülkede DARBE yapmaya kalkan subaylar hakkında yargının başlattığı soruşturma sonucunda , eski İçişleri Bakanı ve şimdi İP genel başkanı olan Merak Akşener’e hakaret eden general soruşturma sonucu tutuklanmıştır.

İP genel başkanı Meral Akşener’e İçişleri Bakanı iken hakaret eden general tutuklandıktan sonra, mahkeme Akşener’e; size hakaret eden kiş tutuklandı yargılaması devam ediyor, size hakaret ettiğinden dolayı ifadenizi almak istiyoruz, diyerek yapılan davete katılmamış ve general hakkında şikayetçi olmamıştır.

İçişleri Bakanlığı yaptığı dönemde Türkiye Cumhuriyeti İçişleri bakanı bir bayana küfür etmek , en ağır hakareti yapan general karşısında suskun kalan, İp genel başkanı, daha sonra İp genel başkanı olduğunda Yargı kendisinden ifade vermesi istenmiş, ama kendisine hakaret eden general hakkında şikayetçi olamadığı gibi ifade vermek için bile mahkemeye gitmemiştir.

Peki kendisi İçişleri bakanı iken hakarete uğruyor, sonra hakaret eden kişi tutuklandığı halde ifade vermekten bile kaçınıyorken, kendisine sosyal medyadan sert ifadeler kullananlar hakkında neden davacı oluyor, insanların ceza almasını sağlıyor?

Bunları neden yazıyoruz?.

Bir insan makamda iken kendisine en ağır ve kahpece sözler ile hakaret ettiği halde suskun kalıyor, sonra bir partinin genel başkanlığını almak isterken alamıyor (MHP) sonra bir başka parti kurarak bu ülkeyi yönetmeye talip oluyor!.

Sonra!, parti genel başkanı iken kendisine ve hatta makamına hakaret eden kişi hakkında davacı olmuyor, ama sosyal medyada kendisini ağır eleştiri yapanları şikayet ederek insanların ceza almasını sağlıyor!.

Yetmedi!.

Ceza alan insanlar kendilerinin mağdur olduğunu bildikleri için Akşener’i bazı konuşmaları yaparken, kendisini protesto ediyor, “sen Milliyetçi değilsin, sen Şehit ailelerine sahip çıkmıyorsun, yalan konuyorsun” diyerek tepki verenleri dövdürüyor, şikayetçi oluyor, bunlar içinde şehit bacısına küfür eden Milletvekilini koruyor!….

Şimdi şunu söylemekte fayda vardır.

Türk milletini Cenabı Allah büyük bir beladan kurtarmıştır.

Türk milletini uçurumun eşiğinden ilk önce Cenabı Allah sonra Devlet Bahçeli bey kurtarmıştır.

Şayet Meral Akşener ve etrafındaki avaneleri MHP yi Devlet beyin elinden alabilmiş olsalardı, Allah korusun Türkiye Kan Gölüne dönerdi!……..

Cenabı Allah’a şükürler olsun ki, MHP gibi diri ve güçlü, gençliği olan bir parti Meral Akşener’n eline geçmemiştir!.

Bakınız;  kendisini Ülkücü gelenekten gelen kişiler olarak göstermeye çalışan Meral Akşener ve İP Grup başkan vekili olan Müsavat Dervişoğlu şehit bacısı küfür eden Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ı halen nasıl koruyorlar?.

Kendisini her konuşması içinde; “ben Ülkücüyüm, Ülkücü kökenden geliyorum” diyerek MHP nin seçmenine sürekli mesaj vererek kendisinin bulunduğu partiye çekmeye çalışan Müsavat Dervişoğlu; Adamın alnında şehit yakını diye yazmıyor.” Diyerek adeta insanlarla alay eden sözler sarf etti.

Bingöl temaslarında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tepki gösteren bir şehit yakını, partinin Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın hışmına uğramıştı. Şehit ağabeyine galiz küfürler eden Türkkan’a tepki çığ gibi büyürken, konuyla ilgili tartışmalar da sürüyor. Meclis Genel Kurulu’nda Türkkan tartışması yaşandı. İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, olayla ilgili AK Parti’den yöneltilen eleştirilere cevap verirken, skandalı şöyle savundu; “Biz gittiğimiz yerlerde çeşitli provokasyonların muhatabı oluyoruz. Bu tezgaha düşülmemesi için elimizden gelen tüm gayreti sarfetmiş olmamıza rağmen, zaman zaman bazı olumsuzluklar yaşanıyor. Bu olumsuzluklar kapsamında Türk milletinden özür diliyoruz. Bunun için daha ne yapalım? Muhatabı da özür diliyor, Sayın Genel Başkanımız da özür diliyor, ben de özür diliyorum. Siz zannediyorsunuz ki biz her şeyi biliyoruz. Adamın alnında şehit yakını diye yazmıyor.”

İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) şehit yakınına küfreden Türkkan’ı gündemine bile almadı. Pazartesi günü istifası kabul edilen Türkkan hakkında parti içinde herhangi bir disiplin işlemi başlatılmamıştı. Konu sıcaklığını korurken, İYİ Parti GİK önceki akşam Meral Akşener başkanlığında toplandı. Kamuoyunda Türkkan’ın disipline gönderilmesi beklenirken, konunun GİK’de hiç gündeme bile gelmediği öğrenildi.

CHP YOL KAZASI; AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Müsavat Dervişoğlu’na “Bu ahlaksızlığı savunmak yakışmaz” derken, CHP ise ittifak ortağı İYİ Parti’ye sahip çıktı. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, küfürü “yol kazası” diye niteledi.

Bu ülke insanına yazık ediyorlar.

Bizler yapılan ALGILARA yenik düşer isek, bizler ŞEHİT AİLELERİNE KÜFÜR edenleri duymaz ve onlar ile mücadele yapmaz isek bizlere yazıklar olsun.

Bizler şehir ailesine sahip çıkarken, İP genel başkanı meral Akşener, TBMM de yaptığı grup konuşmasında “YAVŞAK YAVŞAK” diyerek hakaret ederken, onu alkışlayan bir grup cahil ve kendini bilmez insanların alkışları karşısında suskun kalır isek bizlere yazıklar olsun.

Kim ki; şehit ailesine, kadınına en adi küfrü ettiği halde onu, küfrü masum gösteren hangi Ülkücü ve milliyetçi, vatan sever varsa onlara da yazıklar olsun, sizin gibi Ülkücüler, Milliyetçiler, Vatan severler olmaz olsun!.

GÜNÜN SÖZÜ; KİMKİ ŞEHİT KADININA KÜFÜR EDERSE, ONA LANET OLSUN.