Cemalettin Bilgin

İYİKİ TEKNOLOJİ VAR!.

BUGÜN KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİNİN BELKİ ZARARLARI VAR AMA İLETİŞİM KONUSUNDA SAĞLADIĞI İMKANLARI ASLA İNKAR ETMEMEK GEREKİR.

YILLAR ÖNCE BİZ Anadolu da hizmet evren Gazeteler olarak elimizdeki haberleşme teknolojisi bugünkü kadar sağlıklı değildir, ama güzel hizmetler yapmaya gayret ediyoruz.

Bugün elde edilen teknoloji sayesinde dünyanın her tarafına kısa zamanda ulaşma imkanımız var, aynı zamanda her habere kısa zamanda ulaşma imkanımız var.

Bugünkü Teknolojiyi nasıl ele alıp  değerlendirmek gerekir bilmem ama, bugünkü Teknoloji dünyada süper güç olarak bilinen ABD nin sonunu getireceğine inanıyorum!, inşallah Teknoloji sayesinde ABD nin bir iç kargaşalık ile yerle bir olacağı günler uzakta değildir!.

ABD nin  insanlığa yaptığı bütün ihanetler her gün gün yüzüne çıkıyor, ülkeleri terör örgütleri sayesinde işgal etme gayretleri devam ediyor.

Son yüzyılda bizler için iki önemli nokta dikkat çekiyor. 1. Husus Araplar üzerinde hakimiyet kurmak isteyen Mısır’ın gerçek yüzü, Gazzeye yapılan MAVİ MARMARA olayı ile ortaya çıkmıştı, yani Türk STK ların öncülüğünde Gazze halkına giden yardımlar ilk önce Mısır hükümeti tarafından engellenmiş, devamında FETÖ ele başı hain’in, İsrail’i  işaret ederek; “otariteden izin aldınız mı?”  şeklindeki açıklaması, 15 Temmuz ihanetinin ilk işaretlerinden bir tanesi idi, 2. Husus ise ABD nin ülkeleri işgal etme nedeni olarak, “terör  örgütlerine destek veriyorsunuz, Orta doğuda terör örgütlerine destek vermeyin” sözlerini söylerken kendisinin Orta Doğu bölgesindeki terör örgütlerini desteklediği açık ve net ortaya çıkmıştır, bu ihanetler bugün kullanılan teknoloji sayesinde bütün dünyanın göz önünde olmuştur.

Bugün ulaştığımız Teknoloji ABD nin sonunu inşallah hazırlayacaktır.

Zalimce insanları katletmesi veya katledilmesine göz yummaları, zalimliğin son noktasıdır.

Barış Pınarı Harekatı ülkemiz içinde, Dünya insanlığı bakımından da çok önemlidir.

Barış Pınarı Harekatı, Türkiye  tüm ihanetlere rağmen güçlü olduğunu ortaya koymuştur, ABD çeşitli terör örgütü elemanlarını ağırlamaya devam ederken Türk Silahlı Kuvvetleri terör örgütleri ile mücadelesine devam ediyor.

Barış Pınarı harekatı sonrasında Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Rusya ziyaretinde önemli anlaşmalara imza attı, artık Suriye topraklarında pyd ve pkk olmayacak, anlaşma gereği Türkiye’nin 8 yıldır ısrarla istediği “Suriye de Güvenli bölge oluşsun ülkemize göç eden Suriyeliler Güvenli bölgede yaşasın” tezi nihayet Barış Pınarı harekatı sayesinde hayat bulmuş oldu.

Rusya Cumhuriyeti ile ülkemiz arasında yapılan anlaşmalar gereği artık Güvenli bölge olarak seçilen alanda kesinlikle pyd terör örgütü olmayacak, bu konuda Rusya devleti kesin kararlı bir şekilde ülkemize destek verdiğin açıklamışlardır.

Kremlin Sözcüsü, ‘YPG sınırdan çekilmezse Türk ordusuyla karşı karşıya kalır, biz araya girmeyiz’ diyerek terör örgütlerine en net cevabı vermiştir, zaten Rusya ile yapılan anlaşmalar gereği bölgede ypg veya pyd veya pkk olmayacaktır.

ABD terör örgüt seviciliğini yapmaya devam ediyor, konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı sözcüsü sayın İbrahim Kalın düşüncelerini yazılı ve sözlü açıklamalarla ifade etti.

ABD’nin teröre desteği! Kalın; “ABD’nin terör örgütüne desteği trajedi’dir” diyen Kalın, bundan sonra yapılacak her olumsuzluktan terör örgütlerini destekleyenlerin sorulu olacağını ifade etmiştir.

ABD dünyada rezil olmaya devam ediyor.  Marksist, Leninist birer terör örgütü olan  pkk ve pyd yi ABD nasıl oluyor da destekliyor?, iki kutuplu dünya devam ederken sol terör örgütleri ile mücadele yaptığını iddia eden ABD ve Batı ülkeleri, 2019 yılında Marksist sol terör örgütleri desteklemesi gelecek bakımından dikkate değer hareketlerdir.

Ülkemizi kan gölüne çeviren terör örgütleri;

-Asker

-Polis

-Öğretmen

-Doktor

-40 bin insanımızı şehit eden,

-İstanbul ve Ankara’nın göbeğinde bombalı saldırılar yapan,

-Türkiye’yi parçalamak için gece gündüz çalışan

-Barış Pınarı Harekatın’da 9 Mehmetçiği şehit eden

-PKK’nın Suriye kolu PYD/YPG başta ABD tarafından desteklenirken, üzülerek söylüyoruz ki bazı CHP li siyasetçiler tarafından da desteklendiği görülüyor, çok düşündürücüdür.

Ülkemizi 40 yılı aşkın zamanda kan gölüne çevirmek isteyen pkk ve onun uzantısı pyd- ypg yukarda ifade ettiğimiz gibi binlerce insanımızı katletmiş kahpece pusu kurarak ölmelerine neden olmuştur.

Barış Pınarı harekatı ile inşallah ülkemiz ve bölgemiz sükunet içinde yaşayacaktır ama, başta CHP genel başkanı sayın Kılıçdaroğlu pyd nin bir terör örgütü olduğu açıklaması gerekir.

CHP li bazı siyasetçiler terör konusunda zafiyet içindeler, yapılan açıklamalar halkımızı üzmektedir.  CHP genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Erdal Aksünger, Ünal Çeviköz; “PYD bir siyasi oluşumdur,  YPG onun askeri oluşumudur” diyorlar,  peki Suriye topraklarında rejime rağmen ne işleri var?, neden ABD ile işbirliği içindeler?, CHP sözcüleri sürekli Suriye’nin toprak bütünlüğünden bahsederken ABD Suriye’yi bölmek için terör örgütlerini kullanıyor ve özellikle CHP siyasetçilerinin savunduğu pyd yi ABD kullanarak Suriye’nin yer altı zenginliklerine el koyuş oluyor!.

CHP yetkilerinden;  Muharrem Erkek, Türker Ertürk, Sezgin Tanrıkulu “PYD terör örgütü değildir” diyorlar, “Halkını savunan bir örgüt olarak görüyorum” diyenler,  peki “ABD nin Suriye de ne işi var?” sorusunun cevabını vermeliler.

CHP hani özgürlükçü parti idi, her kişi CHP içinde doğru eleştirileri yapma hakkına sahipti!, mademki CHP özgürlükçü parti idi neden  Birgül Ayman Güler, Yıldıray Sapan, Yılmaz Ateş CHP Disiplin Kuruluna verildi!. neden?.

Türk milleti doğruları ve yanlışları izlemeye devam ediyor.

Günün Sözü: Yarım kalan ne varsa, tam etmek için geleceğiz!.

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.