İSTİKBAL MOBİLYA 2. ŞUBESİ AÇILDI

Niksar’da uzun yıllardır mobilya

Niksar’da uzun yıllardır mobilya sektöründe kalitenin adresi olan İstikbal Sedir Mobilya 2. Şubeyi açtı.

Atatürk Bulvarı Kireç Köprü Mevkiinde Düzenlenen açılışa Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, İspaş Pazarlama Anonim Şirketi Genel Müdürü Yılmaz Dost, İstikbal Mobilya Anonim Şirketi Genel Müdürü Mehmet Ali Yörük, mağaza sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Açılışta ilk olarak konuşan İspaş Pazarlama Anonim Şirketi Genel Müdürü Yılmaz Dost, İstikbal Mobilyanın 633. Şubesi Niksar Sedir Mobilya’nın açılışını yapmaktan büyük onur ve guru duyduklarını belirterek Niksar’a ve bölgeye hayırlı olması dileklerinde bulundu.  Ardından konuşan İstikbal Mobilya Anonim Şirketi Genel Müdürü Mehmet Ali Yörük; “Bu mağazamız bizim bölgemizdeki 48. Ülke genelinde de 633. İstikbal mağazamız olacaktır. Bu yıl başından beri 26 tane mağaza açtık ve hedefimizde yıl sonuna kadar 35 tane mağazamızı tamamlamaktır. Hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz. İstikbal mobilya deyince tabi 63 yıl önce küçük bir atölyede başlayan bir yolculuğumuz var. Çok kısa bir süre içerisinde küçük atölye içerisinde başladığımız yolculuğumuzda 3500 çalışan 250 Bin metrekarede üretim yapan dev entegre tesisler ve Türkiye’nin en büyük mobilya mağazası olmayı başardık. Bu vesile ile Hüseyin beye yeni mağazasının hayırlı olmasını Niksar’a hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İstikbal Sedir Mobilya sahibi Hüseyin Kolay, kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederek; “Niksar’da düğün yapacaklar evini yenileyecekler İstikbal mağazamızın konforlu kaliteli ve uygun ödeme imkanlı ürünlerinden istifade edecekler. Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize teşekkür ediyor, İstikbal Sedir Mobilya Mağazamızın İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından protokol mağazanın açılış kurdelesini keserek Showroomu gezip bilgiler aldı. Program yapılan ikramlar ve pasta kesimiyle sona erdi.