Niksar Ticaret ve Sanayi Odası  ev sahipliğinde  düzenlenen “İstihdam Seferberliği 2019″ tanıtım ve bilgilendirme toplantısı büyük ilgi gördü.

Tokat SGK İl Müdürü Turgut Pekdemir ve İş-Kur il Müdürü Bekir Fındık’ın da katıldığı bilgilendirme toplantısında Şubat Ay’ı içerisin de açıklanan istihdamı artırıcı teşvikler detaylı bir şekilde anlatıldı.

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla düzenlenen “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası tanıtım ve bilgilendirme toplantısına Niksar’ lı işadamlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Tokat SGK İl Müdürü Turgut Pekdemir, Tokat İş-Kur İl Müdürü Bekir Fındık, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Bülent Aybak Meclis Başkanı Engin Göze, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası  üyeleri ve mali müşavirler katıldı.

Tokat SGK İl Müdür Yardımcısı Hulusi Yiğit ve Tokat İş-Kur İl Müdürü Bekir Fındık, slaytlar eşliğinde yeni istihdam seferberliğinin detayları hakkında katılımcılara bilgiler verdiler.

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısı soru-cevap bölümü ile sona erdi.