Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaymakam İlhami Doğan “Kıymetli Niksarlı hemşerilerim ve değerli çalışma arkadaşlarım;

Dostluk, barış, huzur içinde birlik ve beraberlikle yaşamayı dilediğimiz Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen örf ve adetleri ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı zamanlar, toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günleridir.

Bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliğimizi pekiştiren özel günlerdir.

Bu bayram gününde canlarını ve sağlıklarını bu vatan ve bayrak için feda ve siper etmiş aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.

Sevgili hemşehrilerim; bayram günlerinde trafiğin daha yoğun olduğu dikkate alınarak hiçbir acı yaşanmaması adına trafikte azami dikkat içinde olmanızı önemle rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün Niksarlı hemşerilerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık ve milletimiz için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.