İlçe Jandarma 185.Yılını Kutladı

Jandarma Teşkilatının 186. Kuruluş

Jandarma Teşkilatının 186. Kuruluş yılı kutlandı, kuruluş yılı kutlaması Tokat İl Jandarma Komutanlığında gerçekleşti.

Jandarma Teşkilatının 185. yılı kutlamasında ev sahipliği yapan İlçe Jandarma Komutanı  j. Üsteğmen Gökan İnce misafirleri karşılayarak “hoş geldiniz” dileklerini ilettikten sonra misafirler İlçe Jandarma Komutanını ve Jandarma personelinin 185. yılını kutladılar.

Kutlamaya, Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı, NMYO Okul Müdürü Fatih Sobacı, İlçe Emniyet Müdürü Bekir Tiryaki ve diğer protokol üyeleri, vatandaşlar katıldı.

Jandarma Teşkilatının 185. yılı kutlamasında Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı; Jandarmamıza şükranlarımızı sunuyoruz, Kahraman askerlerimiz yalnızca Türkiye’nin değil bütün dünyanın ve mazlumları korut-yan önemli bir ordudur, Allah sizlerden razı olsun” dileklerini iletti.

Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen’de; Jandarma Teşkilatımızın 185. yılını kutluyorum her zaman birlikte çalışmaktan onur duyduğumu ifade etmek isterim, Nice 185 yıllar dilerim” dedi. daha sonra Pasta kesildi misafirlere mütevazi bir ikramda bulunuldu.

Kahramanların yorucu, yoğun çalışma şartları Niksar halkı tarafından taktir edilirken, Komutanın ve personelin halka karşı mütevazi, suçlulara yönelik tavizsiz hizmetleri Jandarma Teşkilatının gücüne güç kattığı görülüyor.