10 Ocak Çalışan gazeteciler günü ve aynı zamanda İdareciler günü olarak kutlanıyor.

10 Ocak İdareciler günü dolayısı ile Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci, Haber Editörü Alper Aslan Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’ı ziyaret ederek İdareciler gününü kutladılar.

Ziyarette Kaymakam Doğan; “Cemalettin bey teşekkür ederim, bugün genelde Çalışan gazeteciler günü olarak kutlanır, biz Mülkiyeliler veya İdareciler olarak kendi meslektaşlarımız arasında kutlama yaparız, gazetecilerin kutlaması daha yoğun oluyor, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim sizlerinde günleri kutlu olsun, başarılar dilerim” dedi. Bilgin; “Kaymakam bey gününüz kutlu olsun sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz, bizlerde Tokat’taki programa katılarak buraya geldik, bugün sizlerde yoğunsunuz her gününüz güzel geçmesi diliyoruz” dedi.

Bilgin bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Kaymakamlıktan ayrıldılar.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısı ile gazete işyerini ziyaret eden Doğan gazete sahibi ve çalışan arkadaşlarına başarılar diledi, Doğan; “Cemalettin bey bugün iki güzel gün kutlaması yapıyoruz, sizler bizleri İdareciler günümüz dolayısı ile kutladınız bizlerde sizleri Çalışan gazeteciler gününüzü kutluyoruz, gününüz tekrardan kutlu olsun, basın halkın Hür sesidir, halkın ihtiyaçlarını dile getirir, bizlerde idareciler olarak sizlerin haberlerini dikkatlice okuyor, bizlere ulaşmayan halkın sizlere dile getirdiği hususları dikkate alıyoruz, bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

Niksar kaymakamı İlhami doğan bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı.