Niksar’da DK Hukuk Bürosu açılışı yapıldı, açılışta HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ hayat buldu.

Niksar’da DK Hukuk Bürosu açılışına Tokat Barosu Başkanı Av. Melih Yardımcı, MHP Tokat Milletvekili Av. Yücel Bulut, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, MHP Niksar ilçe Başkanı Azmi Yıldırım, AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı, çok sayıda Avukat, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Niksar DK Hukuk Bürosu açılışında yapılan kısa konuşmalar ve açılış öncesi ve sonrasında oluşan insan tablolarındaki görüntü; NİKSAR’DA HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ HAYAT BULDU” sözlerinin hayat bulmasını sağladı.

DK Hukuk Bürosu açılışında her düşünceden Avukatların ve siyasetçilerin bir araya gelmesinden vatandaşlar memnunluk duyduklarını ifade ederken; ” bu güzel tablonun ülke genelinde yansımasını  dileriz, işte Niksar farkı burada bir kez daha hayat buldu” sözlerinin sarf edilmesine vesile oldu.

Niksar’da açılışı yapılan  DK Hukuk Bürosu açılışında Tokat Baro Başkanı Av. Melih Yardımcı ve MHP Tokat Milletvekili Av. Yücel Bulut genç Avukat  Emre Can Duyum ve Alperen Kesici’yi kutladılar başarılar dilediler.

Hukuk Bürosunun açılışına yoğun ilginin olduğu ve her düşünceden insanların birbiri ile samimi sohbetleri açılışa güzellik katmıştır.

Açılışta Niksar Müftüsü  İlhami Şahin dua yaptı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.