Hastanede Şifa Bekleyenleri Unutmadı.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ Üniversite Hastanesinde Bayramlaşma Gerçekleştirdi.

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Üniversite Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kenan YALÇIN, Hastane Baş Müdürü Seyfullah ALPAY, Hemşirelik Hizmetleri Koordinatör Yardımcısı Serpil AZNİK Üniversite Hastanesinde Ramazan Bayramının ilk gününde hasta, hasta yakınları ve personelimizle bayramlaştı.

Rektör YILMAZ hastalara ve hasta yakınlarına şifa dileklerinde bulunarak Kurban Bayramını kutlarken, hasta ve yakınlarından hastane hizmetlerden ne kadar memnun olduklarını, taleplerinin neler olduğunu dinledi. Hasta yakınları verilen hizmetten son derece memnun olduklarını belirterek başta Rektör Prof. Dr Fatih Yılmaz olmak üzere tüm hastane çalışanlarına teşekkür ettiler.

Rektör Yılmaz da hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunarak daha iyi hizmet vermek için çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ Kurban Bayramında görev yapan personellere de teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Anlamlı günde Hastanede Şifa beklemek zorunda kalan Hastalar ve yakınları Kurban Bayramında kendilerini ilk gün ziyaret eden Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz’a teşekkürlerini iletirken Dualarını eksik etmediler.