HALK BANKASI NİKSAR ŞUBESİ Konut Kredilerinde çok cazip teklifler vererek vatandaşların Konut sahibi olması için yoğun çalışma içinde olduğu dikkat çekiyor.

HALK BANKASI NİKSAR ŞUBESİ Korona19 Virüsü devam ederken Esnaf ve Sanatkarlara, ihtiyaç sahibi olan insanlara vermiş olduğu krediler ile dikkat çekip halkın taktirini kazanırken, Korona 19 Virüsü hastalı mücadelesi döneminde vermiş olduğu desteğe devam ederken, son günlerde Konut Kredisi konusunda da ihtiyaç sahibi olan insanlara kredi desteği vererek Niksar ekonomisinin canlanmasına ciddi katkılar sağlamaya devam ediyor.

Niksar Halk Bankası Müdürü Nedim Kandemir verilen krediler ile ilgili olarak; “genel müdürlüğümüzün  ve bölge müdürlüğümüzün destekleri ile sıfır konutlarda %064 faiz    1 yıl ödemesiz toplamda 180 ay vade ile konut kredisi veriyoruz , ayrıca 2. El Konutlar içinde 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli %074 faiz oranı ile halkımızın Konut sahibi olmasına destek veriyoruz, Halk Bankası ailesi olarak her zaman Halkımızın yanında, halkımızın ekonomik olarak rahat yaşamasına destek veriyoruz, Halk bankası Niksar şubesi olarak çalışma arkadaşlarımızla mesai gözetmeksizin çalışmalar yapıyoruz, ihtiyaç sahibi insanlarımızın bu avantajlı  imkanı kullanmalarını isteriz” dedi.

Devlet Bankası olan Halk Bankasının ekonominin sıkıntılı geçtiği günlerde halkın yanında yer alması Niksar Halkının taktirini kazanmaya devam ediyor.