Tokat GOP Üniversitesi Hastanesi, bünyesinde tedavi gören hastalara her kolaylığı sağlayan hizmetler veriyor.

Tokat GOP Üniversitesi Hastanesine tedavi için giden hastalar, araçlarla belli bir mesafeye kadar geldiklerinde, yürüme mesafesinin olması dolayısı ile hastaların yürümekte zorluk çekmeleri dikkate alınarak hastane bünyesinde hastaları araçtan indikten sonraki alandan alıp muayene olacağı bölümlere kadar Golf sahalarında kullanılan özel araçlarla hastaları tedavi olacağı bölümlere kadar bırakıyor.

Tokat GOP Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören hastalara sunulan hizmetten dolayı hastalar ve yakınlar Hastane Başhekimi ve yetkililerine teşekkürlerini ifade ediyorlar.

Üniversite hastanesi her alanda hastalarına her  türlü kolaylığı sağladığı, pek çok bölümde hastaların tedavisinde hasta yakınları ile iş birliği yaparak hastaların kısa zamanda şifa bulması sağlanıyor.

Hasta yakınları kendilerine sunulan güzel hizmetlerin her alanda devam ettiğini, özellikle hastane yakınlarına araçların girememesi sonucu hastaların yürümekte sıkıntı çekmesi verilen hizmetler hastalara yakınlarına ciddi katkı sağlamış oluyor.