Cemalettin Bilgin

GAZANIZ MÜBAREK OLSUN

Türk Silahlı Kuvvetleri BARIŞ PINARI operasyonuna başladı, Cenabı Allah Türk Silahlı Kuvvetlerini korusun, inşallah Sefere çıkan ordumuzu zaferle sonuçlanacak başarı versin.

Ey Türk milleti gazamız mübarek olsun, gün birlik ve beraberlik günüdür, hainlerin hesap verme günüdür.

Barış Pınarı operasyonu başladı çok şükür, ülkemizin ve mazlum milletlerin sağlıklı, mutlu, huzurlu günlerinin başlangıcı olacaktır.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Barış Pınarı Harekatı konusunda Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına bakalım sonra aynı harekat için kimler ne demiş onlara bakmakta fayda var.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları, aynen yayınlıyoruz.

“Barış Pınarı’nın amacı, Suriye’nin toprak bütünlüğü ve siyasi birliğine katkıda bulunmaktır. Suriye topraklarının dörtte biri PKK-YPG terör örgütünün işgali altındayken ne toprak bütünlüğü ne de siyasi birlikten söz edilemeyeceği açıktır.

Recep Tayyip Erdoğan

 

Sisi operasyonları kınıyorum demiş. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cevabı: “Mısır, sen ülkende demokrasi katili olan bir kişisin. %52 oyla seçilmiş olan Mursi’yi mahkemede çırpınarak ölmesine sen neden oldun. Ailesine bile defnetmeye müsaade etmedin. Sen böyle bir katilsin.”

Recep Tayyip Erdoğan

“Suriye’deki gerçek işgalcilere ses edemeyenlerin, Türkiye’nin meşru haklarını korumasına karşı çıkması bir teslimiyet ifadesidir”

Recep Tayyip Erdoğan

 

“DEAŞ’ın en çok tehdit ettiği ve zarar verdiği ülkelerden biri de Türkiye’dir. Hiç kimsenin DEAŞ’la mücadele konusunda ülkemize söyleyecek tek sözü olamaz.”

Recep Tayyip Erdoğan

 

Bizim planımız, herkesin yeniden kendi evine dönebilmesidir. Araplar, Kürtler, Türkmenler, Süryaniler diğer etnik ve dini gruplar kendi evlerine dönecektir. Böylece bölgeyi, bozulmaya çalışılan demografik zenginliğine yeniden kavuşturacağız.”

Recep Tayyip Erdoğan

 

“Askerimizin karşısına çıkacak yüreği olmayanlar, boş buldukları yerlerde sivillere saldırarak gerçek yüzlerini ortaya koyuyorlar. İnşallah bu yılanların hepsinin de başını en kısa sürede ezeceğiz.”

Recep Tayyip Erdoğan

 

“Ülkemizin yükselişini durdurmak için sahnelenen her senaryonun amacı; Türkiye’yi yeniden kendi içine kapatmak, enerjisini ve zamanını boşa harcatacak işlerle uğraştırmaktı. Biz işte bu tuzağa düşmeyerek asıl hedeflerimizden asla şaşmadık.”

Recep Tayyip Erdoğan

 

Barış Pınarı Harekatın da görev alan kahraman Mehmetçiklerimizin her birini alınlarından öpüyor, kendilerine ve bu harekatta Türkiye’yle birlikte olan tüm yerel destek unsurlarına muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Recep Tayyip Erdoğan

Sayın Cumhurbaşkanımızın bu önemli sözlerini hatırlatmış oluyoruz.

Barış Pınarı Harekatı hakkında düşüncelerini paylaşan siyasetçi ve yazarlarımız neler söylemiş ona bakalım.

 

“Bu sabah Memleketin her yerinde Fetih Sureleri, dualar okunurken ecdat yadigarı üniversitemizde masumane koşturarak gökkuşağının altından geçer gibi geçtiğimiz Ferih Sureli kapımızı da hatırlayarak Amin dedim”.

Avukat  Özlem Zengin

AK Parti Tokat Milletvekili

Grup Başkan vekili

 

 

“Emperyalizm’in sözcüleri, izdüşümleri, küreselciler ve ikballeri için işbirlikçiliğe meyletmiş olanlar, yine koro halinde yaygaraya başladılar. Her yaygaraları, Türk Milletinin kararını pekiştirecek ve inşallah uğultuları zafer naralarımızla bastırılacaktır.”

Avukat Yücel Bulut

MHP Tokat Milletvekili

 

“Solcu görünümlü içimizdeki İsrail ve ABD köleleri, İsrail’deki Siyonist Yahudiler, terör örgütünü korumak derdine düşmüşler… Türkiye’yi bölüp parçalamak isteyen Evangelist Hristiyanlara ve Siyonist Yahudilere, ABD’ye, İsrail’e ve Avrupa’ya da operasyon yapıyoruz.”

Erkan Tan

“Bu operasyon bölge halkına yapılan bir operasyon değildir Tam tersine bölge halkını batılı şeytanlara köle eden, rehine yapan terör baronlarına karşı yapılan bir operasyondur. Kimse farklı yerlere çekmeye çalışmasın…Unutmayın ki bölgede sadece Kürtler yaşamıyor..Herkes var..”

Savcı Sayan

Ağrı Belediye Başkanı

 

 

“Türk Milletinin evladları kardeş Türkiye’nin yanında!Türk Milletini korkutmak isteyenlere biri Çanakkale destanını anlatsın.Çokları bitdi dediğinde biz bitdi demeden hiç bir şey bitmez deyib küllerinden doğub destan yazan milletin adıdır TÜRK! Rabbim Türk ordusuna Zafer nasip et!”

Ganire Pashayeva

Azarbaycan

 

“Değil sivillere , karıncaya bile zarar vermez Türk’ün askeri ; hududuna , namusuna , Bayrağına , birliğine , vatanına , bekasına uzanan eli , düşünmeden kırar.”

Yaşar Aksanyar

Milli Savunma Bakanlığının konu ile ilgili açıklaması

“Barış Pınarı Harekâtı kapsamında ateş altına alınan hedefler; uydu/hava fotoğrafları, insansız hava araçları ve istihbarat bilgileri doğrultusunda hassasiyetle tespit ediliyor.”  MSB

Sonuç olarak bu önemli düşünceleri paylaştıktan sonra şu güzel temennilerle nokta koyalım.

Ayağınıza taş değmesin. Başınız öne eğilmesin. Bombalar, kurşunlar kılınıza zarar vermesin. Sancağımız, bayrağımız yere inmesin; ezanımız dinmesin. Adımlarınız tüm dünyayı inletsin. Allah, sizi iki cihanda aziz eylesin. AMİNNNNNN

Günün Sözü: Sefer Türk Silahlı Kuvvetlerinden, Zafer Allah’tan. AMİN

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.