Türkiye Cumhuriyeti Devleti Sosyal Devlet olma yolunda dev adımlarla ilerliyor.

Aslında Devletin Sosyal Devlet oldu ve her geçen gün yeni çalışma ve desteklerle halka hizmet veriyor.

Niksar Devlet Hastanesi EVDE SAĞLIK HİZMETİ 9  personel ile Niksar halkına hizmet yapmaya devam ediyor.

Evde yatalak veya evden çıkması mümkün olmayan hastaların sağlık hizmetleri, pansuman tedavileri kesintisiz devam ediyor.

EVDE SAĞLIK HİZMETİ  ekibinden Durdu şahin ve Meral Şahin, bir hastanın evde tedavisi için hasta ziyaretine gelerek tedavisini tamamladıktan sonra tekrar görev yerine döndüler. Şahin; bizim görevimiz EVDE SAĞLIK HİZMETİ ihtiyacı olan insanların hizmetini yapmaktır, kayıtlı hastalarımız dışında  4443833 nolu telefonu arayarak Hizmet almaları mümkün biz 9 kişilik ekibimiz ile sürekli hastalarımızı sistem üzerinden takip ederek tedavilerine devam ediyoruz” dedi.

EVDE SAĞLIK HİZMETİ nin verilmesi halkta çok büyük memnuniyet yaratmaktadır, evinden ayrılma şansı olmayan yaşlı ve her hasta için Sağlık Bakanlığı Niksar Devlet Hastanesi hizmetlerine devam ediyor.

Hizmet alan aileler; Allah devletimizden razı olsun, Cumhurbaşkanımız bu hizmetleri bizlerin evine kadar gönderiyor, bu hizmetleri bizlerin evlerimizde yapma şansı yok, yapabileceğimiz hizmetler sınırlı, ama Allah sağlık çalışanlarımızdan da razı olsun, hijyen kurallarına uygun bir şekilde evimize geliyorlar hizmetlerini yapıp geri gidiyorlar, bu hizmeti yapanlardan, bu hizmeti evimize kadar gelmesini sağlayan Cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun” diyerek yapılan hizmetten memnuniyetlerini dile getirdiler.