NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI Başkanı Ekrem Özşen ve Yönetim Kurulu üyeleri seçimleri kazandıktan sonra Esnaf ve Sanatkarlar ziyareti başlattılar.

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI seçimlerini kazanan Özşen ve arkadaşları seçimden sonra esnaf ziyaretlerine başlayınca esnaf ve sanatkarlar ziyaretten son derece memnun kaldıkları dikkat çekiyor.

Oda Başkanı Özşen Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini de  ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı; “Bilgin Ekrem kardeşim güzel bir seçim oldu, Niksar Esnafına yakışır güzellikte geçen seçimlerden dolayı sizleri kutlarım, seçime giren her aday arkadaş kendilerine yakışan şekilde kendisini anlattı, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Oda Başkanı Özşen; “Cemalettin abi seçim  süresince bizlere sunduğunuz imkanlardan dolayı teşekkür ediyorum, gazetede haberle birlikte sosyal medyada yaptığınız canlı yayından dolayı ayrıca teşekkür ederim, çalışmalarımızda bizlere önemli katkılar sağladı, bizlere oy veren üye arkadaşlar yapılan canlı yayından dolayı bizleri daha iyi tanıma imkanı buldukları ı ifade ettiler, desteklerinizden dolayı tekrar teşekkür ederim dedi.

Bilgin ve Özşen ve arkadaşları bir süre daha sohbet yaptıktan sonra ziyaretlerine devam etmek üzere gazeteden ayrıldılar.

Oda Başkanı Özşen ve arkadaşlarının ziyaretlerinden esnafların memnun oldukları, bundan sonra yapılmasını istedikleri çalışmaları kısa olarak dile getirdikleri, karşılıklı samimi sohbetin bundan sonra Oda yönetimine ışık tutması bekleniyor.

Niksar Esnaf ve sanatkarlar Odası seçimlerine yapılan seçimde çok büyük ilgi gösterildiği Oda seçiminde tarihinin en çok oy kullanılan seçim olarak da dikkat çekti.