ERZİNCAN,TOKAT,SİVAS VE MALATYA’YA ACİL ÖNEMLİ UYARI

Yol Durumu ve Kapalı

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

22.06.2024

1             KURBAN BAYRAMI TATİLİ NEDENİYLE KGM SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN OTOYOLLAR İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNDEN GEÇİŞLER, 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 00:00′ DAN BAŞLAYARAK 24 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 07:00′ A KADAR ÜCRETSİZ OLACAKTIR.

2             Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı- Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle  Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

3             Erzurum-Pasinler yolunun 33-34 km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4             Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-41.km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle muhtelif kesimlerde ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Malatya-Sivas yolunun 60.km.sinde Yeni Tohma Köprüsünde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak Eski Tohma Köprü üzerinden sağlanmaktadır.

6             Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

7             Diyarbakır-Silvan yolunun 10-13.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 36-37.km.leri arasında Kemaliye-Dutluca Tünel bağlantı yolları ve Kemaliye-Kozlupınar Viyadüğü arası tünel ikinci işleri çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

9             Isparta-Ağlasun yolunun 14.km.sinde hidrolik sanat yapısı çalışmaları nedeniyle Isparta-Ağlasun gidiş istikametindeki yönü trafiğe kapatılarak ulaşım Ağlasun-Isparta gidiş istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

10           Trabzon-Maçka yolunun 2.km.sinde (otogar mevkii) yapılmakta olan yaya üst geçidi yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.