image-slider
image-slider
image-slider
image-slider

Niksar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından engelli iki insan Akülü araç hediye edildi.

Niksar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından  yürümekte zorluk yaşayan  iki engelli insana Akülü araç Niksar Kaymakamı İlhami Doğan tarafından bir tanesi Niksar Nedim Karataş Bakı merkezinde verildi.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Nedim Karataş Bakım merkezine giderek merkezde hayatlarını devam ettiren insanlarla sohbet yaptı, akülü aracı ihtiyaç sahibi kişiye teslim etti.

Niksar Nedim Karataş bakım merkezini ziyarette kuru yetkilileri Sadullah Karataş, Şahin Yeteroğluda hazır bulundu, çalışmalar hakkında doğan’a bilgiler verdi, bakım merkezindeki ziyaretten sonra ikinci Akülü araç teslimi için Kuyucak köyüne gidilerek Akülü araç ihtiyaç sahibi kişiye teslim edildi.

Niksar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından  teslim edilen malzemeler sırasında Kaymakam Doğan; “bizler ihtiyaç sahibi insanlarımıza her zaman sahip çıkacağız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak her zaman ihtiyaç sahibi olan insanlarımızın yanında olacağız, yardımlarız devam edecektir” dedi.