DOSTLUK VE BARIŞIN SİMGESİ BAŞKAN MÜRACAAT YAPTI

Niksar Yazıcık Kasabası Belediye

Niksar Yazıcık Kasabası Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu 2019 yılında yapılacak olan Belediye başkanlığı adaylığı için CHP Niksar ilçe başkanlığına müracaat etti.

7 dönem Yazıcık Beldesi belediye başkanlığına seçilerek, bölgenin barış, huzur ve kardeşliğin daim olması için çalışmalar sürdüren yaptığı hizmetler ile kasabasının ve bölge halkının taktirini kazanan Yazıcık Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu tekrar Yazıcık Belediye Başkanı seçimleri için müracaatta bulundu.

Başkan Tuncer CHP Niksar ilçe başkanlığına verdiği aday adaylığı dilekçesinden sonra şu açıklamayı yaptı.

 

Sevgili Yazıcıklılar ;

Sizlerin isteği, desteği ve değerli oyları ile 6 dönem bağımsız, bir dönem de C.H.P. den aday olmak üzere 7 dönem Yazıcık Belediye Başkanı seçildim. Halen bu görevi sürdürmekteyim.

Sevgiye, saygıya bağlı dayanışma içerisinde seçilmiş Belediye Meclis üyeleri ve Muhtarlarımızla birlikte saygın halkımızın da katkıları ile beldemize ve insanlarımıza hizmette bulunduk.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler de , hizmetlerimizin , sevgi ve saygımızın, toplumsal barışımızın devamlılığı adına ,yeniden C.H.P. den Yazıcık Belediye Başkan adayı olabilmem için, 10 Ekim 2018 tarihinde, C.H.P. Niksar İlçe Başkanlığına giderek Belediye Başkanlığı Aday adayı başvuru dosyamı ve ayrıca benimle çalışmak isteyen C.H.P. li arkadaşların da Belediye Meclis Üyeliği Aday adaylığı başvuru dosyalarını Sayın İlçe Başanımız Zafer Başar’a sundum.

Belediye Meclis Üyeliği Aday adayı arkadaşların alfabetik sırayla ad ve soyadları aşağıda yazılıdır.

  1. Cemalettin Canlı.(Milli eğitim yardımcı Hiz. Emeklisi)
  2. Cevat Durak.(Zeytinburnu Bld. Emekli.Şoför)
  3. Dursun Yıldız.(Bağkur Emeklisi. Şoför.)
  4. Ekrem Yalçın.(Emekli işçi.)
  5. Mehmet Ali Ateş.(Emekli Memur.)
  6. Özlem Yağmur.(Ev hanımı)
  7. Salih Taslıoğlu.(Emekli Öğretmen)
  8. Şükrü Aytar. (Emekli İşçi.)
  9. Yüksel Bülbül. (Yazıcık Bld. Emekli. İşçi)

AMACIMIZ;

Halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle, sevgi saygı ya dayalı, dayanışma içersin de Beldemizin nüfusunu artırmak, çevre köylerimizle önceden olduğu gibi karşılıklı dayanışma içersin de olarak hizmetlerimizi sürdürmektir. Bölgemizde güçlü bir idari yapılanmayı sağlamaktır.

Diğer Belediye Başkan Aday adaylarımıza, Mahallelerimiz deki Muhtar ve Aza adaylarımıza başarılar diliyorum.

Değerli Yazıcık Halkına ve Seçmenlerimize Saygılarımızla.

Beldemize, çevre köylerimize ve tüm İnsanlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Tuncer UZUNOĞLU

Niksar Yazıcık Belediye Başkanı

 

Barışın ve dostluğun sembolü olan, devlet ve millet kaynaşmasında önemli rol oynayan, Yazıcık Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu’na, aday adaylık sürecinde başarılar dileriz.

6 dönem bağımsız belediye başkanlığı yaptıktan sonra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Niksar ziyaretinde CHP üyesi olarak CHP rozetini CHP genel başkanının taktığı Tuncer Uzunoğlu’nun bölgede sevilen bir siyasetçi olarak bölge halkının taktirini kazanması dikkat çekiyor, belde ve bölge halkı Uzunoğlu ile bir dönem daha devam etmek istedikleri konuşmalar arasında ifade edilmektedir.