İHA VE SİHALARI YAPAN KİŞİLERE VE FİRMALARA DOKUNANLAR, MUTLAKA BİR TERÖR ÖRGÜTÜ BAĞLANTSI OLMALI, AKSİ TAKTİRDE ÜLKEMİZDE YAPILAN SİHALAR VE İHALAR, TB2 LER TÜRKİYE CUHURİYETİ DEVLETİNİN VE TÜRK MİLLTİNİN GÜCENCESİDİR.

Ülkemiz 40 yıldır PKK terör örgütü ile mücadele ederken, ülkemizin vatan sevdalıları, vatan evlatları ortaya çıkıyor, terörle mücadelede Güvenlik Kuvvetlerimize önemli destek sağlayacak İNSANSIZ HAVA aracı yapmak üzere yola çıkıyor.

Emekli bir subay yaşadığı anısını anlatıyor; “Ankara’da bir otel lobisinde Özdemir Bayraktar, bazı devlet yetkilileri ile bir arada oturuyoruz, Selçuk bey damat olduktan sonra, Özdemir bey orada şunu ifade etti; “Albayım Allah rızası için Selçuk yine operasyon bölgesine gitti, terörist operasyonlarına katıldı, çok hasta grip, orada arkadaşlar kendisine sahip çıksın ilaç versinler ayakta duracak hali yokken operasyon bölgesine gitti” dedi, siz kimsinizde dokunuyorsunuz, neye dokunuyorsunuz adam bileğinin gücü ile, emeği ile gece gündüz demeden bu ülkeye faydalı hizmetler yapan insanlara ne diye dokunacaksınız?” diyor.

Sahi siz kime neden dokunacaksınız?

Bugün SİHA-İHA ve TB2 ler Türk silahlı kuvvetler için hayati önem taşıyan önemli İnsansız Hava araçlarıdır.

SİHA’ları yapan firmalara dokunmak demek, terör örgütlerini desteklemek demektir.

Hiç saha sola yalpa yapmaya gerek yoktur.

40 yıldır ülkemizi kan gölüne çeviren PKK terör örgütü ile mücadelenin sonuna gelinmiştir.

Terörle mücadelede ülkemiz sınırları içinde olduğu kadar, ülke dışında da terörle mücadelede SİHA ve İHA’lar çok önemli görev yapmaktadır.

DEVA partisi genel başkanı Ali Babacan’ın siyaseten söyleyecek başka şeyi kalmadı da, BAYKAR ailesinin ülkemiz güvenlik kuvvetlerinin yaptığı hizmetlerden dolayı hesap sormak mı kaldı?

DEVA partisi genel başkanı Ali Babacan’ı şiddetle kınıyoruz, yazıklar olsun. Ülkemiz yönetiminde yıllarca kalan bir yetkilinin, ülkemizin güvenliğine önemli katkılar sağlayan bir şirketin çalışması için “DOKUNACAĞIZ”  sözleri ile güvenlik zafiyeti yaratmasını asla kabul edemiyoruz!!!

Bayraktar ailesinin, Türk milleti için Azmili, kararlı çalışmalarını görünce kendimize kızıyoruz!!

Bizler Klavyenin başında düşüncelerimizi paylaşmaya çalışırken, 40 yıllık bir zamanda Bayraktar ailesinin Türk Askerinin dağlarda sıkıntı yaşamaması için gece gündüz ailece çalışmışlar gayret sarf etmişler, sayın Selçuk Bayraktar genç yaşında dağlara konteynırların içinde Türkiye Cumhuriyetine faydalı olabilmek için olağan üstü gayret sarf etmişler.

BAYKAR grubunun çalışmalarını öğrendikçe BAYKAR ailesine hayranlık duymamak mümkün değil.

Bizler bunları yazınca yine birileri çıkıp; “kendileri için çalışıyorlar” diyerek ipe sapa gelmeyen sözler sarf edecekler.

Onlara şunu hatırlatalım; EY KARA CAHİLLER, SİHA ÜRETMEK KOLAY İSE NEDEN AK PARTİ HÜKÜMETLERİ ÖNCESİNDE ÜRETİM YAPILMADI?, ÜLKEMİZD EPIRIL PRIL GENÇLER YILLARCA YAPTIKLARI İCATLARI YURT DIŞINA GÖTÜRMEK VEYA YABANCI ÜLKELERE KAPTIRMAK ZORUNDA KALDILAR, BUGÜN CUMHUR İTTİFAKI HÜKÜMETİ ON BİNLERCE GENCE SAHİP ÇIKIYOR, TEKNOFEST GRUBUNDA ON BİNLERCE GENÇ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN HÜR VE BAĞIMSIZ OLMASI İÇİN ÇALIŞALAR YAPIYOR.

Ülkemizde SİHA’lar üretilmeden önce insansız hava araçlarını İsrail’den veya ABD den alıyor idik, aldığımız İnsansız hava araçları bölgelerde yaptığı tespitleri ilk önce, İsrail’e gidiyor sonra ülkemize bilgiler veriliyormuş!, İsrail elde ettiği bilgileri kendi çıkarlarına nasıl geliyorsa öyle veriyor, hatta bölgeyi farklı şekillerde de verdikleri biliniyor, yani paranızla aldığınız cihazların kontrolleri yabancı ülkelerin egemenliğinde!.

Ülkemiz İnsansız hava araçlarını parasını vererek almış, ama kontrol aldığımız ülkede, dolayısıyla terörle mücadele ta anlamı ile sağlıklı yapılamıyordu!

ABD F35 leri yapmak için kurduğu şirkete ülkemizi ortak etti, F35 leri almak için ülkemiz 1 milyar 400 milyon Dolar ödeme yaptı ama ABD çeşitli bahaneler uydurarak ne F35 leri verdi, nede parayı geri vermedi, yani Türkiye’nin Hür ve Bağımsız olmasını istemedi, istemiyor da!!!

Memleketimizde önemli ata sözü var; “Kötü komşu hacet sahibi yapar” denir.

ABD ve İsrail’in ülkemizi kontrol altına almak için yaptığı baskılardan, BAYKAR grubunun yapmış olduğu çalışmalar kurtarmıştır!.

SİHA-İHA ve TB2 insansız hava araçlarını ülkemize kazandıran Bayraktar ailesine ülke insanı olarak teşekkür ediyoruz, BAYKAR grubu çalışanlarına ve Bayraktar ailesine minnettarız.

Türk milleti olarak 100 yıllık dönemde çok önemli çalışmalar ülkemiz için yapılmıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk döneminde Uçaklar yapılmış, Uçak Bombası yapan fabrika yapılmış, Silah fabrikası yapılmış, Atatürk vefat ettikten sonra çeşitli bahanelerle Türk milletinin ve devletinin HÜR ve BAĞIMSIZ olmasına mani olanlar ortaya çıkmış, Uçak Fabrikası kapattırılmış, Kumbara fabrikasına dönüştürülmüş, Silah fabrikası bir gece suikast sonucu yakılmış, fabrikada çalışanlar yanarak can vermeleri sağlanmıştır!!!

Bizler dünü, yani geçmişte ülkemize ihanet edenleri unutmadık.

Dün önemli yatırımların yapılmasına mani olanlar, bugünde aynı düşüncedeki kişiler BAYKAR grubuna laf söyleyerek yıldırma politikasına başlamışlardır.

Geçmişte ülkemize ihanet edenler, fırsat bulmuş olabilir ama, bugün geçmişte ülkemize kötülük yapanlara fırsat verilmeyecektir.

BAYKAR grubuna söz söyleyenler, iftira atanlar, gereken cevabı Türk milleti olarak vereceğiz.

Kim ne derse desin, kim ne söylerse söylesin BAYKAR ve benzeri firmalara söz söyleyenler kesinlikle PKK terör örgütü destekçisi veya destekçilerini destekleyenlerdir!!!

“Silahlara veda, kan dökmeye tövbe etmek” İYİ Parti genel başkan Meral Akşener Diyarbakır kongresinde konuştu.

Sizce Akşener’in bu sözleri kime mesaj gitti?

Bu düşüncelerimizi bir kez daha paylaşırken şu notuda düşelim.

İstanbul’da METRO açılışı var, İBB başkanı başka şehirlerde seyahat ediyor!. Bu başkan mı İstanbul’a hizmet yapacak?, İstanbul’a hizmet yapmaktan kaçan kişi Türkiye Cumhuriyeti Devletini nasıl yönetecek?

Türk milleti kendisine kötülük yapanları asla affetmeyecektir.

Günün Sözü; “Bazı insanların değişmesini beklemeyin. Yılan sadece derisini değiştirir, huyunu değiştirmez”