ÜLKEMİZDE BİR TERÖRİST GEBERİYOR, DNA SINI CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU İSTİYOR!!!

Ne garip bir ülkede yaşıyoruz!

Ülkemiz 40 yıldır terörle mücadele ediyor, pek çok terör örgütünün yok olması için mücadele ederken, ülkemizin, milletimizin 2 TRİLYON DOLAR kaynağını terörle mücadele harcıyor, buna karşılık ülkemizdeki kirli siyaset, kendisini bir türlü yok edemiyor!!!!

Evet; KİRLİ SİYASET  devam ediyor!.

2023 seçimlerine adım adım ilerlerken, siyasetçiler kendilerine oy istiyor!.

Hayat pahalılığı var anlıyoruz ve yaşıyoruz,

Tamamda hayat pahalılığı yalnızca ülkemizde yok ki!.

Şunu da anladık tamam. AK Parti 20 yıldır iktidarda, ülkemize pek çok önemli hizmetler yaptı, insanların ekonomik  kalkınması yükseldi, dünyadaki sıkıntılı süreçlerden dolayı ülkemizde sıkıntılı ekonomik süreçleri yaşıyor dolayısıyla insanlarda sıkıntılı bir sürece girdi, peki kime oy verelim.

Tamam AK Partiye oy vermeyelim!. Kendimize yeni bir siyasi parti seçerek, dünyadaki ekonomik sıkıntılardan, ülkelerin istila edilmesinden ve terör belasından kurtaracak bir siyasi parti bulalım!

Peki hangi siyasi parti lideri ve kurmayları bizleri, ekonomik sıkıntıdan, ülkemizin istila edilmesinden, ülkemizi terör belasından kurtaracak?

AK Partiye oy vermeyelim derken bunu Cumhur İttifakı partiler olarak görmek gerekir, yani AK Parti, MHP ve BBP.

2023 seçimlerinde Cumhur İttifakını oluşturan 3 partiye oy vermeyip, hangi partiye oy verelim?

2023 seçimlerinde bizlerin bir partiye oy vermesi için, ilk önce ülkemizdeki terör olaylarının son bulması, son bulması için çalışan mücadele eden, bütün terör olaylarını reddeden, her terör örgünü şiddetle yok olmasına çalışan bir siyasi parti arıyoruz.

Yetmedi.

Ülkemizin Hür ve Bağımsızlığına kasteden, ülkelerin baskısından kurtaracak onların MANDA yönetimlerine karşı gelecek ve reddedecek bir siyasi parti ve siyasi lider arıyoruz bu hangi parti olabilir?

Ülkemizi dolayısıyla insanlarımızı ekonomik sıkıntıdan kurtaracak, dünyadaki var olan ürün tedarik zincirinin ülkemizde kırılmaması için, Doğal Gaz ve araçlarımızın yakıtlarında sıkıntı yaşatmayacak bir siyasi parti ve liderini arıyoruz, hangi siyasi parti lideri bizlerin bu 3 ihtiyacını karşılayacak ve sıkıntısız bir hayat sürmemizi sağlayacak?

Hangi ülke olursa olsun, terörün bitmediği ülkede kalkına tam hedefine ulaşamaz.

Ekonomik kalkınmayı sağlamak için, yatırımların yapılması lazım, yatırımların yapılması için yatırımcılar güvenli bölgeleri tercih eder, yani yatırımcı her bölgeye yatırım yapmaz.

Şimdi gelelim soruların cevabını bulmaya.

Geçen gün, Mersin Mezitli Polis evine baskın yapan teröristlerin kahpe saldırıları sonucu  bir Polisimiz şehit bir polisimiz yaralanmıştı, olaydan sonra Hükümeti partileri dışında bütün siyasi partilerin tek yürek, tek ses olmaları gerekirken ne yazık ki 40 yıldır terörle mücadele eden devletimiz, yine çatlak seslerle milletimiz hayal kırıklığı yaşadı.

Mersin Mezitli Polis Evine yapılan baskın sonunda İçişleri Bakanı sayın Süleyman Soylu açıklama yaptı; Mersin mezitli Polis Evi baskınını PKK lı teröristlerden Dilşah Ercan  yaptığı tespit edilmiştir” dedi.

İçişleri Bakanının bu açıklamasından doğal ne olabilir ki?

Teröristler Polis evine baskın yapıyorlar, Kamera görüntüleri var, sonunda da DNA testi ve olay yeri incelemeleri sonunda İçişleri Bakanı baskını hangi teröristlerin yaptığını açıklıyor ve bundan sonra vahip açıklama geliyor!.

KİRLİ SİYASET;

CHP genel başkanı terör olayı ile ilgili olarak yaptığı açıklama çirkin hale geliyor.

İçişleri Bakanı sayın Süleyman soylu konu ile ilgili ciddi açıklamalarda bulundu bakalım neler denmiş;

İçişleri Bakanı Soylu; Kılıçdaroğlu; İki gün PKK’nın ipini bekledin. Bizi yine şaşırtmadın. Sizin bu devletle bir meseleniz var. Yapılan saldırıyı ilk önce adamların DEAŞ’a yıktı. Tutmayınca adamların “cinnet geçiren bir kadın Polis” yalanına sarıldı. Derdiniz, ortağınız PKK’yı kurtarmak..” dedi.

Devamla; Yani terör örgütünün tespiti imkansız Suriyeli isim verip, “Zozan arkadaşımızın (yani Dilşah Ercan) bu olayla herhangi bir ilgisi yoktur, görevinin başındadır.” demesine sığınmaktan bile utanmıyorsun. 6’lı masada sıkıştın PKK’ya sığındın Yazıklar olsun.. dedi.

Devamla;

Şimdi ana fikriniz ne? Ne demiş oldunuz…

PKK’nın gazetecilerini savunmak yetmedi, bir de PKK’nın basın sözcülüğüne mi soyundunuz?

“Görevinin başında” dedikleri, görev ne?

Madem PKK adına konuşuyorsunuz, bunu da siz açıklamalısınız..” dedi. Bu sözler sayın Süleyman Soylunun.

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun açıklamaları;

Kılıçdaroğlu; “İki gündür kirli propaganda yürüten Erdoğan ve yaveri fotoroman Süleyman… Öldürülen teröristin DNA raporuna rağmen, tam 2 gündür yalan söylediniz, havuz medyanız manşetler attı. Oysa ben ne dolaplar çevirdiğinizi iki gündür biliyorum. Bile bile yalan söylediniz.

Şimdi çıkın ve teröriste ait DNA raporunu açıklayın, bu millet bir kez ağzınızdan doğru bir şey duysun. Başsavcıya dosyaya el koyun dediniz. Başsavcıya sesleniyorum, o dosyayı gizlemeye çalışma, biliyoruz gerçekleri… Utanmıyor musunuz. “ diyor Kılıçdaroğlu.

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ölen teröristin DNA sını devletten istiyor. geberen teröristin DNA sını ne yapmayı düşünüyor?

İşi uzatmaya gerek yok. Polis evine baskını PKK lı teröristler yapmış, isimler açıklanmış.

CHP genel başkanı yaşanan olayla ilgili olarak ilk önce şu açıklamayı yapıyor;” Mersin’de polisevine yönelik alçakça düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurumuza Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır, yaralanan polis memurumuza ve vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor; terörü bir kez daha lanetliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!” diyor, kahpeliği yapan terör örgütünün isini söylemiyor, genel bir ifade kullanıyor.

CHP genel başkanı neden “terör eylemini yapan PKK terör örgütüne ve destekleyenlere “lanet olsun” neden demiyor? Sanırım 6 lı masanın altında oynayan HDP yi küstürmek istemiyor!!!!

Peki CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir başka terör olayı sonunda şu açıklamayı yapıyor; “IŞİD canileri Mehmetçiklerimiz Sefter Taş ve Fethi Şahin’i şehit etti. Bugün Fethi Şahin’in ailesini ziyaret ettim. Bu olaya devlet suspus olmuştur. Peygamber Ocağı dediğimiz ordumuz suspus olmuştur. Erdoğan eleştirilmesin diye, şehadet kurumuna dahi ihanet edilmiştir.” diyerek , IŞİD terör örgütünün ismini vererek açıklama yapıyor?

İşte zaman zaman bu köşede yazdığım KİRLİ SİYASET olarak ifade ettiğim hususlardan bir tanesi budur.

Siyasetçiler sınır tanımadan, tüm terör örgütlerine lanet okurlar ise, bizler Türk Milleti olarak bu topraklarda huzurlu yaşamaya devam ederiz!!!!

Sahiden aklımıza çok takıldı.

CHP genel başkanı ölen teröristtin neden DNA testini ısrarla Hükümetten istiyor.

Kahpeliği yapan terör örgütü PKK teröristleri, teröristin kimliği neden bu kadar önemli oldu?.

CHP genel başkanı ve kurmayları Ceza evlerindeki teröristleri ilk defamı savunmuş oluyor? En baş teröristlerden Selahattin Demirtaş’a methiyeler düzenlerde yine CHP genel başkanı ve kurmayları değilmi?.

Acı olan noktalardan bir tanesi şudur.

Kılıçdaroğlu, PKK terör örgütü destekçisi HDP yi hedef gösterip yeter artık PKK terör örgütü ile aranıza mesafe koyun” demesi gerekirken, Mersin Cumhuriyet Başsavcısını hedef göstererek açıklama yapması milletimizi derinden üzmüştür!!!

Bu çıkmaz sokak meselesini bizlerin görmesi yeterli değildir.

Vatan ve millet sevdalısı CHP seçmeni görmeli ve kendisini Ülkücü, Milliyetçi göstererek Milliyetçi oyları almaya çalışan İP genel başkanı ve İP’e oy veren Milliyetçi insanlar görmelidir.

Günün Sözü; Ey insan, Kadere az bahane bul. Buğday ektin de, arpa mı biçtin.