CÜNEYT ALDEMİR’’GÜZEL YARINLARIMIZ İÇİN VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEYİZ’’

AK Parti Tokat Milletvekili\TBMM Sağlık Komisyon Üyesi Cüneyt Aldemir Tokat’ta bazı programlara ve ziyaretlere katıldı. Cüneyt Aldemir güzel yarınlarımız için vatandaşlarımızın hizmetindeyiz dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili\TBMM

AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir Tokat Balkan Türkleri Derneği’nin organize ettiği “Cumhuriyetimizin ve Mübadelenin 100. Yılı” anma programına katıldı ve Zile’ye bağlı Çakırcalı Köy ’ünde incelemelerde bulundu. Balkan Türkleri Derneği tarafından organize edilen programa katılan Cüneyt Aldemir Balkanlardan Türkiye’ye göç ederek yerleşen vatandaşların Türkiye’nin zengin mozaiklerinden birini oluşturduğunu belirterek ‘’Tokat Balkan Türkleri Derneği’nin organize ettiği “Cumhuriyetimizin ve Mübadelenin 100. Yılı” anma programına iştirak ettik.  Ülkemizin zengin mozaiklerinden birini oluşturan Balkan coğrafyasının sıcaklığını, birliğini ve beraberliğini hissettiğimiz bu özel günün düzenlenmesinde emeği geçen Dernek Başkanı Yavuz Cemil Erdem’e ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum’ ’dedi. Zile’ye bağlı Çakırcalı Köyü’nü Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile birlikte ziyaret eden Aldemir’’ Zile İlçemizin sıcak yürekli Çakırcalı Köyü sakinlerine misafir olduk. Eli öpülesi büyüklerimizle hasbihal edip, köy halkımızla iç içe bir gün geçirdik’ ’dedi.

Cüneyt Aldemir’’ Bizler vatandaşlara hizmet etmek için göreve talip olduk, vatandaşlarımız da bize güvenerek bu görevi verdi. Vatandaşlarımızın, “Sizleri sadece seçimlerde değil her zaman yanımızda görmek istiyoruz” mesajını biz net olarak aldık ve daima sahada olarak bunun gereğini yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın derdiyle dertlenen, mutlulukları ile mutlu olan bir anlayışı ortaya koyacağız. Her gün seçim varmış gibi vatandaşlarımızın yanındayız. Seçim bittiği günün hemen ertesi günü biz tekrardan seçim varmış gibi sahalarda oluyoruz. Güçlü Türkiye için güzel yarınlarımız için daima vatandaşlarımızın hizmetindeyiz ’ifadelerine yer verdi.