NİKSAR MESUDİYELİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN KARAKUCAK GÜREŞLERİ TERTİP EDİLDİ.

NİKSAR MESUDİYELİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN ÇAMİÇİ YAYLASINDA DÜZENLENEN KARAKUCAK GÜREŞLERİ HALKIN İLGİSİNİ ÇEKTİ, ÇOK SAYIDA VATANDAŞ ÇAMİÇİ YAYLASINDA KURBAN BAYRAMININ 3. GÜNÜ GERÇEKLEŞTİ.

NİKSAR MESUDİYELİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ KARAKUCAK GÜREŞLERİNE MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ YÜCEL BULUT, NİKSAR BELEDİYE BAŞKANI ÖZDİLEK ÖZCAN VE AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SEMİH TEPEBAŞI, MHP NİKSAR İLE BAŞKANI AZMİ YILDIRIM VE ÇOK SAYIDA VATANDAŞ KATILDI.

GERÇEKLEŞEN KARAKUCAK GÜREŞLERİNDE PEHLİVANLARA MADALYALAR VERİLDİ, ÇEŞİTLİ ÖDÜLLERİN VERİLDİĞİ GÜREÇLER HALKIN TAKTİRİNİ KAZANDI.

KARAKUCAK GÜREŞLERİNE KATILAN MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ YÜCEL BULUT, KISA BİR SELAMLAMA KONUŞMASI YAPARAK HALKIN BAYRAMINI KUTLADI, ETKİNLİĞİ DÜZENLEYEN DERNEK BAŞKAN VE YÖNETİMLERİNİ KUTLADI, GÜREŞLERDE DERECE YAPANLARA MADALYALARINI TAKTİM ETTİ.

NİKSAR MESUDİYELİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN KARAKUCAK GÜREŞLERİ ETKİNLİĞİNDE GÜREŞ AĞALIĞINI BİLAL KORKMAZ ALDI, ŞENLİK AKŞAM SAATLERİNE KADAR DEVAM ETTİ.