BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ şarkısı vardı. Güzel bir şarkıdır.

Bu kadar yürekten çağırma beni
Bir gece ansızın gelebilirim
Bu kadar yürekten çağırma beni

Bir gece ansızın gelebilirim sözleri ile biten şarkı çok anlamlı ve güzel bir şarkı, aşık olan insanlar nasıl ki bu şarkı ile aşk yaşarsa, teröristlerde gebermek için sanki bu sözleri kendilerine rehber edinmişcesine Güvenlik kuvvetlerimizi barındıkları inlerinde gebermeleri için nakarat yapmışlar!!!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve yetkililerimiz teröre şu veya bu nedenle bulaşmış olanlara sürekli çağrıda bulundu; geliniz Türk adaletine teslim olunuz, güvenlik kuvvetlerine teslim olunuz, Dağlarda terör estirerek kendi sonunuzu hazırlarsınız” sözleri çok söylendi bir kısım terörist güvenlik kuvvetlerimizin çağrısını dikkate aldı, teslim oldu ve halen yaşıyorlar aileleri ile birlikte huzurlu bir hayat yaşamaya devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yetkililerinin sözlerini dikkate almayan PKK-PYD-YPG terör örgütleri ele başıları ve onları destekleyen şer gruplar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Baş Komutanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ” sözlerini dikkate almayınca tepelerinde bombaların yağdığını gördüler.

Ülkemizde terör örgütü sevicileri ne yazık ki çok fazla!.

Türk silahlı kuvvetlerinde görev yapmış generallerin açıklamalarını görünce şaşkınlık yaşıyoruz.

Emekli Amiral Türker Ertürk’ün bir konuşmasını dinleyince şaşkınlık yaşadığımı ifade etmek isterim!.

Teröristliği Yargı tarafından tescillenen Selahattin Demirtaş için methiyeler düzen bir Amiral’i duyunca şaşkınlık yaşamamak mümkün değil!.

Türkiye Cumhuriyeti devleti büyük bir devlet, Türk silahlı Kuvvetlerimizde büyük bir ordudur, yaşanılan bütün ihanetlere, iç karışıklığa rağmen ayakta bugün dimdik durabiliyorsak ne mutlu bizlere!

İnsanı dış ihanetler değil, içerdeki ihanet şebekeleri yıkar!.

Bugün şunu açık ve net görüyoruz, bazı emekli olan subaylar terör örgütü destekçisi partileri savunuyor, kimisi de terörle yapılan mücadeleyi etkisiz hale getirmek için algılar yapıyor, bu kadar kötülüğe ve ihanete hangi ülke ayakta kalabilridi?

Herkes herkesi sevmek zorunda değildir, ama hiç değilse emekli olan subayların terörle yapılan mücadelede devletin ve Türk milletinin yanında olmalıdır.

Ülkemizde terörle mücadelenin zirve yaptığı dönemler İçişleri Bakanı sayın Süleyman Soylu ile yaşanıyor, İçişleri Bakanının terörle mücadele yapan güvenlik kuvvetlerinin yanına gidip nöbet yerinde onların yanında olmamaları en büyük güçtür.

Terörle mücadelede güvenlik kuvvetlerinin moral motivasyonları çok önemlidir.

Terörle mücadelede elinizdeki mühimmat çok önemlidir ama, mühimmatı kullanan güvenlik görevlisinin moral motivasyonu iyi olmaz ise terörle mücadelede başarı sağlanamaz.

Emekli olan subayların ve emniyet görevlilerinin TV lerde ve yazılı basında yaptıkları her olumlu konuşma güvenlik kuvvetlerimizin morallerine katkı sağlar, yanlış yapılan, iftira boyutunda yapılan her konuşma ve yazışma ise morallerin bozulmasına neden olur!.

Geçen hafta İstanbul’da yaşanan kahpe olayın  tüm ayrıntıları ortada iken halen yapılan mücadeleyi küçümseyenlerin olduğunu görmek asla vatan severlikle bağdaşmamaktadır.

Şu önemli noktalara bakalım; Kim bu İstiklal Bombacısı? Kılıçdaroğlu’nun “Bize mi saldıracak?” dediği YPG-PYD elemanı! Demirtaş’ın uğruna Türkiye’yi kana buladığı Kobani beslemesi! PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin yakın akrabası! ve sonuç olarak tabi ki ABD’nin besleyip büyüttüğü bir örgütün elemanı!. Bizler vatan sever insanlar olarak yukarıdaki bu konularda ortak düşünce içinde olamaz isek, bize her taraftan saldırmaları doğaldır.

Türk milleti çok şey istemiyor aslında.

Türk Milleti siyasetçisine şunu diyor; Ey HDP PKK terör örgütü ile bağını kopart veya PKK terör örgütü elebaşlarına şunu söyle, biz artı TBMM de siyaset yapıyoruz, artık silahlı eylemlerden vazgeçin aksi taktirde bundan sonra daha fazla Demokrasinin verdiği haklardan faydalanamayacağız” demelidir.

Veya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  HDP yetkililerine şunu söylemelidir; siyaset yapmak istiyorsanız işte TBMM grubunuzda var, canınız ne isterse burada söyleyin ama PKK terör örgütü eylem yapmaktan vazgeçsin, dağları terk etsin, terk etmezler ise HDP olarak sizler PKK terör örgütünü bırakınız Türkiye’nin yönetimine birlikte sahip çıkalım, PKK yı desteklemekte ısrar ederseniz sizinle siyaset yapamayız” demelidir.

Terör örgütünün ve siyasi uzantısı HDP nin geleceğe yönelik başarılı olası zaten mümkün değildir.

Cumhurbaşkanı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Baş Komutanı olarak dün nasıl ki; “BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ” dedi ise, bundan sonrada bazen ansızın, bazen alenen söyleyerek terör yuvalarını yerle bir edileceğini bilmeleri gerekir.

Bugüne kadar ülkemizde terör biterdi, terörün bitmemesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi ABD nin terör örgütlerine vermiş olduğu destek, ikinci hususta devletin içinde var olan terör sevicilerinin azda olsa varlıklarıdır.

Çok ilginçtir ama bir gerçeği daha ortaya koymak gerekir.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin PENÇE KILIÇ operasyonlarının yapılacağı bazı müttefik ülkelerin yetkilileri ile görüşülmüş, doğal olarak ABD nin yapılacak bölgedeki askerlerinin var olduğu dikkate alındığı için ABD yetkililerine  operasyon bilgisi verilmesi dolayısıyla, ABD li yetkililer terör örgütlerini uyardığı dile getiriyor, bu kahpeliğe rağmen operasyonlar başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır.

Aynı düşünceler içinde Güvenlik Kuvvetlerinin içinde terör sevicisi birileri var ise bu düşüncedeki kişiler, zavallılar yapılacak operasyonları yıkanmış beyinleri ile birilerine söylerler ise ne olur?, yapılacak olan operasyonlarda başarısızlıklar yaşanır!

Sonuç şudur; TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ BİR GECE DEĞİL, BİN GECE YURT İÇİ VE DIŞINA OPERASYON YAPMA GÜCÜNE VE İMKANINA SAHİPTİR.

CENABI ALLAH TÜRK  SİLAHLI KUVVETLERİMİZİ HER DAİM MUZAFFER KILSIN.

Günün Sözü; Temiz insanlar temiz insanlara yâr olsun inşallah.